Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 minutes ago, Eleniko said:

moliću, kakve čarape na baterije

 

jel to neko grejanje integrisano ili šta

 

ovo

 

s tim da istu stvar imaš na aliju za 5€

korisna stvar kad moraš u dec/jan/feb da provedeš 3-4 sata stojeći napolju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

razumem i dobro je što su baterije od par volti

 

ja sam svojevremeno za zimske dane na ostrvu kupio onaj električni jorgan

 

onda sam shvatio da se to šteka u 220V pa mi i dalje stoji u sanduku pod krevetom, nisam ni probao

 

bolje 3 ćebeta i obični jorgan nego spečeni eleniko

 

 

  • Haha 7
Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@maheem je to lepo objasnio, oni koji ne rade napolju to neće moći nikad da shvate

 

na njinu sreću


kumsara :heart:, volimo te i postujemo, no hard feelings. 
 

  • Wub 1
Link to comment
27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo

 

s tim da istu stvar imaš na aliju za 5€

korisna stvar kad moraš u dec/jan/feb da provedeš 3-4 sata stojeći napolju

Odlicna stvar, beskrajno sam ti zavhalna na ovome. Dva sata igralista na -7 prodju sasvim okej, jos pogotovo ako se setim na vreme da ih napunim pa da budu full power (te moje imaju kao tri stupnja)

 

30 minutes ago, Djuro said:

Po gradu nosimo goretex trail bakandze, sa sve carapicama sa grejacima na baterije (da ne pricamo sad o kopanju litijuma i kobalta ) - ono, iz kola u shopingmolić, iz kola u vrtić pa u kanc, iz kanca u kola, iz kola do parkinga pod prozor stana…

:laugh:

Masis film ovde skroz.

  • Wub 2
Link to comment
9 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

 

Masis film ovde skroz.


pre ce biti da ti masis sarkazam.:heart:

a i topic :heart:

 

al evo, vracam ja topik na prave staze..


Kobe 1, adidas. (Kobe je, kao tinejdzer, potpisao visegodisnji ugovor sa adidasom. Posle 5 godina se predomislio i presao u Nike. Kobe je morao da adidasu plati - za to vreme - ogromnih 8 miliona usd, da bi dobio raskid ugovora. Ostalo je istorija. A adidas, uporedo sa Nike, nastavlja da eksploatise svoj Kobe heritage ;) )


 

 

 

IMG_2577.jpeg

Edited by Djuro
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3. 11. 2023. at 9:56, I*m with the pilots said:

Odlicna stvar, beskrajno sam ti zavhalna na ovome. Dva sata igralista na -7 prodju sasvim okej, jos pogotovo ako se setim na vreme da ih napunim pa da budu full power (te moje imaju kao tri stupnja)

 

@kud u maglu Simoviću


A kako rade uopste, je li imaju senzor za temperaturu/prekidac ili greju sve vreme od kada se obuju?

 

znam da nije tema, ali kad je vec napisano.

Edited by Moonwalker
Link to comment

ima neki svič prekidač na bateriji što omogućava da greje u tri režima high, medium, low i nešto nisam primetio razliku(a i nisam eksperimentisao, uključio, radi to mi je bilo dovoljno). ta žičica je jako tanka i nema tu ni neke mogućnosti za postizanjem velike temperature

greju sve vreme može samo da se izdžekuje kabl iz baterije pa da se isključi totalno

.

do duše koristio sam ih samo par puta, prošle i pretprošle zime nije bilo potrebe, na sreću

  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ima neki svič prekidač na bateriji što omogućava da greje u tri režima high, medium, low i nešto nisam primetio razliku(a i nisam eksperimentisao, uključio, radi to mi je bilo dovoljno). ta žičica je jako tanka i nema tu ni neke mogućnosti za postizanjem velike temperature

greju sve vreme može samo da se izdžekuje kabl iz baterije pa da se isključi totalno

.

do duše koristio sam ih samo par puta, prošle i pretprošle zime nije bilo potrebe, na sreću

A gde stavis baterije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...