Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

baš su grdne, pogotovu u ovoj kombinaciji

burda style

 

:puke:

Ova boja bila na popustu, ova aždajina je malo manje baba style. Mada je meni ovo lepše od standradnog trkačkog Cliftona, može da prođe i za kancelariju, ali odavno poznato da imam tetkast ukus. Ružne su mi sve Hoka patike iskreno.

Edited by Heaviside
Link to comment
On 8. 9. 2023. at 2:41, maheem said:

Za te pare batali obe varijante. Kockice kupi jedino ako su 50$.
E sad koju varijantu, ne znam. “Skate” verzija navodno ima bolju tehnologiju djona. Moja žena obožava kockice, ali u “platforma” verziji, koje nema više da se kupi. Ćera je dobila od komšinice “platforme”, al duboke sa pertlama, i to je model za bacanje koliko je loša saradnja patike sa đonom.

Ja volim Vansice, al to je pandan starih Chuck Taylor po udobnosti. I kad navikneš stopala na njih, stižeš kući umorniji nego da si bio u drugoj obući.


Btw, sramim se priznati, ali Chuck Taylor platforme (Move i Lift, valjda) mi super izgledaju

 

8CCFC821-B780-4DF2-8DA1-A903A69F1DC6.thumb.jpeg.644742997fdba8d2a30c5864eb4af883.jpeg75E4C312-2FA3-41A7-A863-537819DF7371.thumb.jpeg.96ba7dec7518dd4f8a636906280a2ae0.jpeg

imam nekih 4 para vensica ali jedan par ima bas llagan djon. ne ova braonkasta guma, kao neka penasta struktura. slikacu ( muka mi sad da ustajem), one su bas udobne i lagane. gore je platno, sve regularno samo lagan djon. ne onaj komad gume isecen u obliku stopala.

 nasao sam ih pre par godina u office-u i vise ih nigde ne nadjoh. cak i kad gledam na njihovom sajtunema sa takvim djonom ili nemam strpljenja da vrtim 500 modela.

i mogu na bosu nogu kao nekad sto sam nosio starke tamo polovinom 80-ih.

Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Meni je taj NB 574 generalno lepa patika, a i ova boja lepa jesenja.

 

Lepe su sa strane, ali kad budeš u prilici pogledaj ih od gore. Imaju jako širok i zaobljen prednji deo, to me užasno iritira, inače sam hteo da ih uzmem 100 puta za svakodnevno drndanje. 

 

997 su mnogo lepšeg oblika, a i u svakom drugom smislu..

 

muske-patike-new-balance-m-997-CM997HVL.

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

mogla bih da pitam na opštoj temi o obući, ali da probam ovde pošto se ovde skuplja ekipa koja teži apsolutnoj udobnosti, nadam se

 

htela bih da kupim doktor šol uloške za obuću. dosta su skupi pa ne bih da pogrešim. u beogradu postoje oni šareni sa gelom u tri verzije, za posao, za svaki dan i za sport. i postoje neki od sunđera biomehanik koji su najskuplji.

 

zanima me ako neko ima iskustva, da li moraju da se lepe za obuću, da li mnogo smanjuju veličinu i koji bi bio najprimereniji za malo duže pešačenje, 5-10 km dnevno?

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Lepe su sa strane, ali kad budeš u prilici pogledaj ih od gore. Imaju jako širok i zaobljen prednji deo, to me užasno iritira, inače sam hteo da ih uzmem 100 puta za svakodnevno drndanje. 

 

997 su mnogo lepšeg oblika, a i u svakom drugom smislu..

 

muske-patike-new-balance-m-997-CM997HVL.

 

nisam nosio bolju patiku za svakodnevno drndanje od 574, ovih od antilop kože /neglatke/ koje su mekše.

 

kupio sam proletos par na buvljosu od likova koji su zatvarali radnju, bejahu 4000 dinala, od tada ih ne skidam sem na 40c napolju

 

strah me da ih ubacim u mašinu, ne znam našta će da izađe a pomalo smrduckaju, jes neprijatno mada ne i kao neke druge NB plastičnije koje sam uzeo prošle zime, te su bukvalno za hemijsko čišćenje

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Lepe su sa strane, ali kad budeš u prilici pogledaj ih od gore. Imaju jako širok i zaobljen prednji deo, to me užasno iritira,

 

 

Pa to im je najbolji deo, sto su tako siroke! Sloboda za prste. Ili imas uzano stopalo [] pa ti to nije bitna stavka.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

mogla bih da pitam na opštoj temi o obući, ali da probam ovde pošto se ovde skuplja ekipa koja teži apsolutnoj udobnosti, nadam se

 

htela bih da kupim doktor šol uloške za obuću. dosta su skupi pa ne bih da pogrešim. u beogradu postoje oni šareni sa gelom u tri verzije, za posao, za svaki dan i za sport. i postoje neki od sunđera biomehanik koji su najskuplji.

 

zanima me ako neko ima iskustva, da li moraju da se lepe za obuću, da li mnogo smanjuju veličinu i koji bi bio najprimereniji za malo duže pešačenje, 5-10 km dnevno?


ne moraju da se lepe, smanjuju velicinu za cca pola broja.

sport je dobar za hodanje/trcanje. mada, za 5-10 km, radije preorucujem dobre patike za trcanje.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Bir Adim Öte said:

Ako budu popusti na letnje patike:

 

1201A879_020_SB_FR_GLB?$zoom$

 

i/ili:

 

746sma0008-2s1.jpg

A ne znam, lepši mi je drugi model ali prve su lepše boje. 
Uzmi oba para.

:covid19:

Edited by Patty Lee
Napisala sam “uzmi obe”, ko neki bože me prosti, SNS-ovac, pošto inače čovek kad kupuje patike uzme samo jednu, prirodno.
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

https://www.nselection.rs/lifestyle-patike/muske-patike-puma-rs-x-mid-lth.html

 

ove merkam za zimu, mada već imam dve pumine od prethodnih godina (https://www.n-sport.net/patike-za-trcanje/muske-patike-puma-x-ray-2-square-mid-wtr-4.html, kupljene na nekoj super akciji za tipa 5500 din, plus zelene iste ovakve), a nisam tip koji menja pet pari obuće.

 

inače, sve preporuke za puma x-ray, udobne, lake i kvalitetne patike.

Link to comment
2 hours ago, Patty Lee said:

Jao nemoj sad i ti, već su me tovarili na Lidl topiku jer sam razmatrala da ih uzmem. :cry:
+ da nosim Vučić patike (Veja).
 

 

eto kakva si mjetalka kad si sa debeljuškastih dubokih puma spala na lidl

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...