Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Odgovorno tvrdim da Sambe, sem dečaka, u doba kada sam išla u osnovnu i srednju skolu, nikada nije obula ni jedna devojačka noga. Posebno ove sa gornje slike, bela sa crnim štraftama. Onda su tako ogavne i ružne, opravdano pale u zaborav. Mogle su se sporadično videti na nogama ponekog molera i odeđenih likova sa buvljaka, što me uvek bacalo u tešku dilemu gde ih nabavljaju. 

Ovo sada je čist hipsteraj.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Arkadija said:

Odgovorno tvrdim da Sambe, sem dečaka, u doba kada sam išla u osnovnu i srednju skolu, nikada nije obula ni jedna devojačka noga. Posebno ove sa gornje slike, bela sa crnim štraftama. Onda su tako ogavne i ružne, opravdano pale u zaborav. Mogle su se sporadično videti na nogama ponekog molera i odeđenih likova sa buvljaka, što me uvek bacalo u tešku dilemu gde ih nabavljaju. 

Ovo sada je čist hipsteraj.


И аутомеханичара :D

0F078782-C93E-4FEE-8E01-6E9DEB8B100B.thumb.jpeg.c1f4192eb0958769302a1a8bbaec9e1c.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Lepo kažeš, mali fudbal. U to doba, mislim na osamdesete, jošmuvek je vladao stav da je fudbal sport za dečake, a da devojčice treba da preskaču lastiš, a ti se moglo i u lakovanim cipelicama, ;)

Link to comment
3 minutes ago, johan nagel said:


И аутомеханичара :D

0F078782-C93E-4FEE-8E01-6E9DEB8B100B.thumb.jpeg.c1f4192eb0958769302a1a8bbaec9e1c.jpeg

nisam strucnjak, ali koliko se secam ovo su bile UNIVERZAL. bar u SFRJ.

  • +1 5
Link to comment

mnogo ste stari. tj smo. irelevantno je ko ih je nosio prije 40 g.

 subverzivnije su borosane tj boromine, a i one su se i znacenju potpuno istopile.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, foto said:

nisam strucnjak, ali koliko se secam ovo su bile UNIVERZAL. bar u SFRJ.


Ма јесу ал су веома сличан фазон па могу да прођу :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...