Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, Ras said:

Kao i kod svakog trenda, preterivanja su normalna pojava, ponekad deluje i smešno to forsiranje.

Mešutim, sve to ne može da pokvari sliku brojnih devojaka i žena koje itekako umeju da nose (stilizuju) ove patike.

pa jeste ali dojadilo vise kao air force 1 ili starke. 

85,6- e ja odem leti u tadasnji titograd i kaze mi jedan starke su drogaske patike. jos imao onu citanku i iscepane 501 ko svi tad. alik inace bio onaj sa fila majama i kapa, serdjo takini teniskim sortsevima, izbeljenim fioruci farmerkama i sl..

i posle 30-ak godina vidim ja njega nosi bile starke. pa mu ja kazem el se secas sta si mi reko dok sam bio osnovac a ti zalizani pajser.

jos ova hiperprodukcina starki i carape bele i samo cekam da vidim neku cajku sa ibarske. i bila je ona slika cece raznatovic u metalika maji.

pa jebote sve to je odvrarno realno

Link to comment

Мени је смешно то што гарантујем да велика већина њих није помислила да их носи док нису постале тренд, типа ‘где ове патике за фудбал да носим’ ал их зато сада носи пола града.

 

То некако никад није ни била ‘женска патика’, баш ми је чудна сад ова ситуација. :D

Link to comment
16 minutes ago, johan nagel said:

Мени је смешно то што гарантујем да велика већина њих није помислила да их носи док нису постале тренд, типа ‘где ове патике за фудбал да носим’ ал их зато сада носи пола града.

Znas li bar jednu takvu osobu ? 

Link to comment
24 minutes ago, Lezilebovich said:

Znas li bar jednu takvu osobu ? 


Па оно баш лично не али знам да си раније ако хоћеш да нађеш женску особу која носи ове патике

742FB411-384F-4483-A811-74BC60032DBA.jpeg.3ff8961ede55916539e72978636f0086.jpeg

морао да тражиш данима и евентуално би нашао неку која се ложи на фазон навијачку/панк/ои субкултуру шта год, у супротном мрка капа :D

 

Данас их носи гомила инстаграмуша, горе Гучи и Прада а доле Самбаче.

  • +1 2
Link to comment

toliko nemate pojma o ovim patikama da je glupo umešati se sa činjenicama

 

čuj jbte sambe 2024 odjednom u trendu

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Starke su za razliku od ovih uvek bile tu. Sambetm, pored toga što su još neudobnije od starki (što je uspeh sam po sebi) su i neopevano ružne, sve razlozi zbog kojih su opravdano bile zaboravljene preko 30 godina.

Ali ok, trend k'o trend, proći će brže nego što je došao.

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, copkillah said:

Puma 2007.

Bele starke 2014-15.

Gazele 2024.

 

 

superstar bele s plavim straftama 2016-17 meni se cini jos veci preplav od starki onda i sambi sad

 

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

msm da je to novo, da im je pravi retro one reebok club c 85, koje su stvarno super

svi su uvek u istotm trendu, imas i najnovije pume, model palermo isto taj retro vajb, ima lepih,al ja apstiniram doo kraja godine

  • Hvala 1
Link to comment

Palermo sam video.

Aha, naprave patiku koja liči na neki stariji model, kao što je Palermo izvedena od Puma Suede recimo?

Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, Ras said:

Palermo sam video.

Aha, naprave patiku koja liči na neki stariji model, kao što je Palermo izvedena od Puma Suede recimo?

tako nekako

 

mada mnogi uglavnom zadrze originalne nazive, samo izbace nove malo promenjene vreyije, ko sto radi adidas sa tim retro originals modelima il npr najk sa beljzer modelom, na 5-6 godina dožive rivajvl u nekom malo iymenjenom diyajnu al srž je ista

Edited by InvisibleLight
Link to comment
16 hours ago, copkillah said:

 

Bele starke 2014-15.

 

bile starke, bile starkeee

nekad su koštale dvi-tri markeee...

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

 

superstar bele s plavim straftama 2016-17 meni se cini jos veci preplav od starki onda i sambi sad

 


Да дефинитивно је и бели суперстар једно време искако из фрижидера али фазон са њима и старкама је што је увек било жена које су их носиле, онда наиђе тренд па их носи свака друга и онда се све опет врати на старо, ту су али у умереним количинама. А женски тренд са самбама ми је као да мушкарци почну масовно одједном да носе

Spoiler

92918220-0B41-416C-B243-288B4055861B.thumb.webp.6a9c0e5f86065f2ff35d7c479a7c5aab.webp

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...