Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2022/23


Recommended Posts

2 hours ago, Where is Jessica Hyde said:

Moze, naravno, na kom sajtu se igra?
Pridruzicu se i za roto, ako vam treba igrac.


na Yahoo uvek igramo. u roto upadaj preko linka koji sam ovde stavio u topiku. za shumsku ligu mi pošalji email na PM da ti pošaljem pozivnicu

Link to comment
24 minutes ago, levi said:

šta je bio problem sa draftom večeras? nije mi radio ni chat, mada njega sam možda i slučajno isključio

 

problem je bio sto sam postavio timiju pogresnog keepera u 6-oj rundi. umesto mpj stavio sam mu mo bambu. onda smo nekako uspeli da cuvamo mpj-a da ga timi svakako uzme. cak je jedini autopick preskocio mpj-a. mi odahnuli da je problem resen, ali onda upada homer koji paralelno pravi pivo, i uzima mpj-a. totalno zaboravio na dogovor star 15-ak minuta. ako ne verujes, ne moras. ne bih ni ja da mi neko to isprica :D

 

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment
  • 3 months later...

ma kakav usage. to važi za obične igrače, Durantulica je bio totalni šef i kad je bio u Warriorsima. samo da on igra i biće top3 igrač, budi bez brige.

meni prijalo što je Plummle otišao iz Hornetsa. imam Mark Williamsa koji je realno najveći profiter celog deadlinea i ima priliku da postane league winner. valjda neće fuliti.

a računam da bih se mogao malo omastiti i od Detroita sad kad je otišao Bey jer imamo Dialloa.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...