Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2023


garmonbozia

Recommended Posts

Danas odgledah Litavce i Francuze, ovi prvi me baš uplašili a ovi drugi su cirkus.
Odrali ih bisanci ko musa jarca uz nevidjenu blamažu čutave centarske linije koju je Nurkić sam iškolovao.
Da nije bilo onog usranig Muse ne bi ni do produžetka dobacili

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment

litvanci ce da naprave pogrom. najjaci su.

slovenci su tu negde.

francuzi ka vazda,najatleticnija ekipa u evropi ali nema vise parkera. trener im je ioako figura.

mi smo tu iz prikrajka, molim se da bjelica ozdravi. sa njim smo siri i dublji. u principu sad me podsecaju na ekipu iz vremena teo- krle i eventualno novica/ kalinic.

preterujem ali fali bogdan a ne daj bobe bjelica.

 

 

Link to comment

Ako pricas o EP to je alibi prica. Srbija je na svim sportskim i kladionicarskim portalima prvi dok je Litvanija peti favorit za osvajanje. Izmedju nas su Slovenija, Grcka i Francuska...

  • +1 1
Link to comment

Nemci su se s ovom pobedom prakticno kvalifikovali a Slovenci su bome u problemu. 

 

ako Izrael dobije Svedsku veceras, Izrael i Slovenija ce odlucivati o trecem ucesniku u dva meca gde ce Slovenija biti bez Luke, Dragona i Tobeya. Izrael ce biti bez Avdije, ali njima je 80% u Makabiju i Hapoelu.

 

btw, sve normalne ekipe rutiniraju ove kvalifikacije. jedino mi ko invalidi dva puta gubimo od Belgije :isuse:

Link to comment
Nemci su se s ovom pobedom prakticno kvalifikovali a Slovenci su bome u problemu. 
 
ako Izrael dobije Svedsku veceras, Izrael i Slovenija ce odlucivati o trecem ucesniku u dva meca gde ce Slovenija biti bez Luke, Dragona i Tobeya. Izrael ce biti bez Avdije, ali njima je 80% u Makabiju i Hapoelu.
 
btw, sve normalne ekipe rutiniraju ove kvalifikacije. jedino mi ko invalidi dva puta gubimo od Belgije isuse.gif
Izrael gubi kući u najjačem sastavu sa 11 razlike na kraju treće. Što je i dobro, gubili su 20. Ako se njih Slovenci boje sa B timom u sledećim prozorima onda jbg

Na šta liči Izrael majko mila. Švedska deluje kao NBA tim za njih i vode 15 razlike na 2 i po minuta do kraja

Sent from my DN2103 using Tapatalk



Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...