Jump to content
IGNORED

House of the Dragon


theanswer

Recommended Posts

Vala baš tako, no već sledeće godine dolazi nova pred serija Got, vitez sedam kraljevstva, radnja se odvija 100 godina pre Got, zmajevi su već prošlost, što će osloboditi više love koja je sada išla na CGI, za bolje glumce, scenariste i više bitaka u srednjevekovnom stilu :D

Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

Vala baš tako, no već sledeće godine dolazi nova pred serija Got, vitez sedam kraljevstva, radnja se odvija 100 godina pre Got, zmajevi su već prošlost, što će osloboditi više love koja je sada išla na CGI, za bolje glumce, scenariste i više bitaka u srednjevekovnom stilu :D

 

Uf, mene stra' da ne useru i to. 

 

Dunk & Egg je potpuno drugačija priča od GOT i HOTD, otprilike kao što je Hobbit u odnosu na Lord of the Rings.

 

(A videli smo kakav je holivudski tretman Hobbit dobio, razvučen na tri filma, kopirao LOTR formulu do imbecilnosti...)

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, askeladden said:

Ovi krenuli kao Jedaji,pa pravi spinof  kako ti srce iste.

 

Ma nije, cede suvu drenovinu iz Martina, sve tri serije su po njegovim pisanijima. Bar na papiru.

 

Kad bi krenuli sami da pišu svoj fan fiction, tek bi to bio show. Mada ni ovo sad nije daleko.

 

Link to comment
On 6. 8. 2024. at 18:51, Midžeta said:

 

Nisam gledala i OG Gejmotron mi je bio sranje i odustala sam brzo, ne volim zmajeve i ta sranja, realno meni je delovalo da je poenta Gejmotrona u scenema jebačine i wincestatm, mada nisam se udubljivala

 

E: Nikad te necu ubediti da nisam Midždau :lol:

Midžfrau

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ma nije, cede suvu drenovinu iz Martina, sve tri serije su po njegovim pisanijima. Bar na papiru.

 

Kad bi krenuli sami da pišu svoj fan fiction, tek bi to bio show. Mada ni ovo sad nije daleko.

 

 

Ako budu krenuli da pišu fan fiction, imaćemo nebinarne zmajeve. Bolje ne. Čak ni kao parodiju. Jebali ih crnci Velarioni.

Link to comment

Najgore finale sezone iz obe Martinove serije, a pazite, tu spada i finale GoTa.

Sat i po mlaćenja prazne slame i (uglavnom) nebitnih dijaloga dva random lika, tačno nula raspleta.

Renira i Alisent, Renira i Zmija, Kole i zet u šumi :isuse: Demon i iluzije na GoT su :isuse: :isuse: 
 

Da stvar bude još gora, originalno je planirano da se priča završi u tri sezone, sad je to produženo na četiri. Što znači da za dve godine opet gledamo šest filera i dve epizode makljanja.

Da su bar fer pa da nam unapred kažu koje dve imaju makljanja.

Link to comment
On 6. 8. 2024. at 13:51, Weenie Pooh said:

Drugo, TQWNW je bio podrugljiv nadimak za rahmetli Rhaenys! Izmislila ga je dvorska luda Mushroom (koja u seriji ne postoji, a realno je najbolji lik). Sigurno se niko nije obraćao zmajevitoj babi tako,  posprdno je podsećajući da nije bilo proglašena za kraljicu pre 50 godina! 

 

Dakle, Corliss je odlučio da svoj world-famous kul nadimak zameni za sprdnju kojom su dvorske lude podjebavale njegovu pokojnu suprugu :hail:

Serija je takav treš da prosto jedva čekam sledeću sezonu... čisto kao comic relief jer ovo sa originalnim materijalom sve manje ima veze. Plus moram priznati da uživam kako debelom kasape knjige a on se otima kako je sve to vrh pisanije. Kao što je pričao za poslednje dve sezone one abominacije GoT. 

Zato od mene samo jedno DRAKARIS!

  • +1 1
Link to comment
On 7. 8. 2024. at 16:03, gone fishing said:

Vala baš tako, no već sledeće godine dolazi nova pred serija Got, vitez sedam kraljevstva, radnja se odvija 100 godina pre Got, zmajevi su već prošlost, što će osloboditi više love koja je sada išla na CGI, za bolje glumce, scenariste i više bitaka u srednjevekovnom stilu :D

 

pa to, dvorske intrige, rosa salvaje, zato ste dosli ( :

Link to comment
On 8. 8. 2024. at 8:55, Ayatollah said:

 

Ako budu krenuli da pišu fan fiction, imaćemo nebinarne zmajeve. Bolje ne. Čak ni kao parodiju. Jebali ih crnci Velarioni.

 

zmajevi i jesu nebinarni.

Link to comment

Dunkin Eg (tj Vitez 7 kraljevstava) su kratke pripovetke, to bi moglo da se sklepa u jednu avanturu po epizodi i da bude easy-watch i zapravo neloše (kao Mandalorian što je bio inicijalno).

 

No, nemam ni promil sumnje da će pomenuti pesmu leda i vatre, verovatno vec u prvih deset minuta prve epizode.

Link to comment
8 minutes ago, uini said:

 

zmajevi i jesu nebinarni.

 

Koliko ja znam, pitanje je da li uopšte imaju bilo kakve gendere, a i ako imaju, skoro da je nemoguće utvrditi ko je muški, a ko ženski zmaj. Nema tri, četiri ili sedamnaest zmajskih gendera, na to sam mislio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...