Jump to content
IGNORED

House of the Dragon


theanswer

Recommended Posts

Još samo jedan detalj koji sam zaboravio, ali sočan - Philosophy Tube :isuse:

 

Tyland Lannister odlazi da unajmi Triarchy flotu da pomogne Zelenima sa pomorskom blokadom King's Landinga koju sprovode Crni. 

 

"Triarchy" označava koaliciju tri grada preko mora, Myr, Lys, i Tyrosh - u pitanju su isti likovi protiv kojih je Daemon ratovao u prethodnoj sezoni, pomorski rivali Westerosu, kombinacija trgovaca i pirata.

 

U seriji, Triarchy je banda pirata na nekom tropskom ostrvu sa palmama. Neka, nema veze, ali zašto pobogu neće da pregovaraju normalno? Dođe im lik i nudi pare za uslugu, oni se nešto nećkaju, a onda mu kažu da mora da impresionira njihovog admirala, izvesnog Lohara... rvanjem u blatu :lol:

 

Lohara glumi Abigail Thorn, trans YouTuber sa kanala Philosophy Tube, hamming it up za sve pare, comic relief, šta li. Potpuno nepotrebno stučenih 10 minuta epizode na njeno rvanje sa Lannister likom, da bi na kraju pristala na saradnju po uslovom da joj on oplodi žene :blink: Lohar je, znate, ženskog pola ali ga Triarchy zvanično tretira kao muškarca jer je u liderskoj poziciji, whatever. Pošto je biološki žena, ne može da ostavi potomstvo sa svojim brojnim suprugama, pa joj treba lavlje seme™ kao ispomoć :hail:

 

  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

Meni to omiljena scena sezone, kad cetnici marsiraju kroz tvinse

 

meni je pored finisa sedme epizode, kada se okupe rhaynera zmajevi, omiljena scena:  “I want you to fuck my wives”

Link to comment

@uini, kako ti se dopala interakcija između dve Yass Queens? Drugarice lažljivice kako si mogla da vladaš s njim, kad si znala što si mu dala da nas rastavi...

 

 

Link to comment
1 minute ago, Midžeta said:

Vini i Uini razmena, kakav momenat, jaci od cele Gejmotron franšize :hail:

 

Samo se ti pravi da si gledala, lažna @MayDay

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo se ti pravi da si gledala, lažna @MayDay

 

Nisam gledala i OG Gejmotron mi je bio sranje i odustala sam brzo, ne volim zmajeve i ta sranja, realno meni je delovalo da je poenta Gejmotrona u scenema jebačine i wincestatm, mada nisam se udubljivala

 

E: Nikad te necu ubediti da nisam Midždau :lol:

Edited by Midžeta
Link to comment

Ne brini, ubeđen sam, Mau ne bi odustala od zmajeva i pravila se da ih u stvari nikad nije gledala, ma koliko govno serija postala. 

 

Ali realno trebalo bi da pogledaš, hate watching sporta radi. Kao što je neko, ne sećam se više ko, gledao Lost sa bar 5-6 godina zaustatka pa komentarisao na forumu i stajao na muku nama mučenicima koji smo odavno odgledali.

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

@uini, kako ti se dopala interakcija između dve Yass Queens? Drugarice lažljivice kako si mogla da vladaš s njim, kad si znala što si mu dala da nas rastavi...

 

E, a najbolje je kad Renira kao likuje što Alisent ima švalera, a nju pregazilo pola Red Keepa i rođeni ujak na kraju. Kakva suvišna linija u scenariju. Ili ona kada Egon opisuje kako mu je izgorela kita.   

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
30 minutes ago, Ayatollah said:

Kakva suvišna linija u scenariju. Ili ona kada Egon opisuje kako mu je izgorela kita.   

 

Ma suvišno je jedno 75% izgovorenog, katastrofa od scenarija.

 

Svako malo krenu da objašnjavaju jedni drugima ono što već znaju, čisto da podsete publiku.

 

Glumcima stvarno svaka čast, trude se ljudi svi od reda, ali ne vredi sa takvim tekstom. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...