Jump to content
IGNORED

US(r)Open 22


Ros

Recommended Posts

Hm....njima se ne isplati da drže Đokovića u ponudi ako nema šanse da zaigra. Kvota na Medvedeva ili VPPa ili Alkaraza ili koga god hoćete je mnogo veća dok je Đoković u ponudi. Ko sada uplati na recimo Medvedeva dobija mnogo veću kvotu nego što će biti kada bude zvanično objavljeno da Đoković ne igra. Neko im tu može uzeti lovu na razliku. Ne verujem da bi ga držali u ponudi da misle da ne postoje teoretske šanse da zaigra. 

  • +1 1
Link to comment

Jel ste sigurni da su kvote na ostale trenutno nerealno velike? Ne pratim pa ne znam. Van toga im se itekako isplati da drže Novaka u ponudi ako znaju da neće igrati. A i određivanje kvota je mnogo više risk management i procena budućih uplata nego procena verovatnoće ishoda. 

 

Ovo samo akademski serem pošto i ja mislim da kladionice tj. niko živi ne može 100% da zna da li će igrati. Nema on problem sa turnirom ili ATP-om nego se radi o federalnim pravilima. Rekao bih da je preterivanje verovati da se na tom nivou tempira tajming promene propisa da bi zajebali Novaka.

Edited by Heaviside
Link to comment

Jesu i nisu (bar što se tiče Medvedeva), 3 na njega 2,5 na Noleta, 6 na Nadala i Alkaraza (...)
Ako Otpadne Nole (ili Meda..., ili obojica zbog par conditio) odoše španci na 50% a i ostali Cicibani koji su na oko 15 na 1



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Amos unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...