Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

US(r)Open 22

Featured Replies

  • Author

možda će ipak ovaj topik raditi punom parom

image.thumb.png.9be122105bd95b0ad3256e107442858a.png

  • Replies 374
  • Views 23.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • I Nadal bi se povukao, al ga sprecavaju povrede.

  • Evo na Eurosportu jedu govna, nije fizicki bio na svom nivou, vlaznost vazduha, znojio se mnogo, kurci palci... Da se nosite u picku materinu bolesnu Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Vjerovatno se nikad u istoriji nije desilo da nijedan četvrtfinalista gren slema turnira nikad nije osvojio nijedan slem.   Lično, navijam za Kirjosa. Jeste da je dečko neopjevani šaban, ali

Posted Images

samo rajcaju nola, promenice pravila al tek od septembra 100%

Suska li se nesto, ima li nade da zaigra Djokovic? 

  • Author

Edited by Ros

  • Author

kladionice drže novaka za najvećeg favorita za us open 22

 

mozda oni nešto znaju sto mi ne znamo?

Hm....njima se ne isplati da drže Đokovića u ponudi ako nema šanse da zaigra. Kvota na Medvedeva ili VPPa ili Alkaraza ili koga god hoćete je mnogo veća dok je Đoković u ponudi. Ko sada uplati na recimo Medvedeva dobija mnogo veću kvotu nego što će biti kada bude zvanično objavljeno da Đoković ne igra. Neko im tu može uzeti lovu na razliku. Ne verujem da bi ga držali u ponudi da misle da ne postoje teoretske šanse da zaigra. 

Novak dakle ne igra na uso? 

 

Gotova stvar ?

Jel ste sigurni da su kvote na ostale trenutno nerealno velike? Ne pratim pa ne znam. Van toga im se itekako isplati da drže Novaka u ponudi ako znaju da neće igrati. A i određivanje kvota je mnogo više risk management i procena budućih uplata nego procena verovatnoće ishoda. 

 

Ovo samo akademski serem pošto i ja mislim da kladionice tj. niko živi ne može 100% da zna da li će igrati. Nema on problem sa turnirom ili ATP-om nego se radi o federalnim pravilima. Rekao bih da je preterivanje verovati da se na tom nivou tempira tajming promene propisa da bi zajebali Novaka.

Edited by Heaviside

Jesu i nisu (bar što se tiče Medvedeva), 3 na njega 2,5 na Noleta, 6 na Nadala i Alkaraza (...)
Ako Otpadne Nole (ili Meda..., ili obojica zbog par conditio) odoše španci na 50% a i ostali Cicibani koji su na oko 15 na 1



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 

16612016197360.jpg

Jebiga. Onda team Borna

Team 'da Rafa ne osvoji'.

Team da Rafa osvoji, i uzme tri gren slema ove godine. I to povređen.

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.