August 23, 20223 yr cemu ona 11-a epizoda u crtanom obliku? nemrem ja to izdurat, jos sat vremena.. stilud
August 29, 20223 yr On 23.8.2022. at 7:31, Shaq said: cemu ona 11-a epizoda u crtanom obliku? nemrem ja to izdurat, jos sat vremena.. stilud Samo premotaj taj deo (nekad su macke vladale ljudima, bile vece od nas, i zato su one sada kao nasi robovi)....taj animirani trsje 10-15minuta i jeste dosadan. Al nema te druge ekstra epizode da je izasla. dobra fora sa kitty cat gacama Edited August 29, 20223 yr by mustang
August 29, 20223 yr Pa druga je posle 10-15 minuta Ta je cool, i bitna je. Stigao sam do nekog 40-tog broja stripa, ima dosta filera tamo ali zaista je drugačiji vajb od serije, tj. nije zapravo toliko dobra adaptacija koliko je drugi neki spin i fazon. Trenutno mislim da mi ni jedno ne leži, bumo videli dogodine.
August 29, 20223 yr 7 hours ago, mustang said: Samo premotaj taj deo (nekad su macke vladale ljudima, bile vece od nas, i zato su one sada kao nasi robovi)....taj animirani trsje 10-15minuta i jeste dosadan. Al nema te druge ekstra epizode da je izasla. dobra fora sa kitty cat gacama svasta, sto je najjace i bio sam kliknuo na 5 mesta dijagonalno i delovalo mi je da je svih 60 minuta animirano, al sad kad sam opet proverio vidim da nije.. nista, onda ce se istrpeti i tih prvih 15 minuta..
July 6, 2025Jul 6 Prve tri epizode drugog serijala mi legle. Za sada se nadam da bar ostane ovako dobro do kraja.
August 20, 2025Aug 20 Bljeuh, moram da priznam da mi je vrlo tanka druga sezona Pjeskočoveka. Sa prvom sam bio prezadovoljan, iznad svih mojih očekivanja su ispoštovali……ali ovo je baš nekako izgubilo dušu, proleteli su kroz nekoliko priča i puno toga je ostalo mlako i bez poente, kao da je nedovršeno. A paradoksalno sa tim - sve je prespoooroo, dugi kadrovi, dramske pauze (Terens Malik bi bio zadovoljan), ima dijalog sestre Smrt i brata Sna koji ide otprilike ovako:Sestra Smrt: “pa što ne uradiš to”Brat San: “ne mogu”Sestra Smrt: “stvarno ne možeš, zar ne?”Ovo traje pun minut na ekranu, pun jebeni minut. Alo bre.Epilog epizoda (namerno kažem epilog, jer poslednja epizoda je stand-alone priča) je takav slugfest, trebalo je da bude kruna dvosezonske priče, a u stvari je gomila proseravanja i opštih mesta, jedva sam dočekao da se završi. Baš loše.Pretpostavljam da je svemu ovome kuburio i skandal oko Gejmena i da su zbog toga sasekli seriju u dve sezone, a možda su planirali više, no u svakom slučaju je još jedna u nizu serija koje je Netflix epski usrao. Jedva čekam Witchera bez Kavila (not).
August 21, 2025Aug 21 Pa izašle su neke optužbe za seksualno uznemiravanje od strane više individua, deluje kao ozbiljna priča i da će propisno najebati. A Netfliks, po holivudskom šablonu, odmah seče bilo kakve konekcije sa negativnim publicitetom.
September 23, 2025Sep 23 On 23. 4. 2023. at 18:59, Svemir Zeka said:Počela da gledam, svidža mi se glavni lik. To je najvažnije Pa bre, uopste ne lici na mene Odgledah, slabije kudikamo od prve sezone. Na kraju sam se cak i smorio.
September 23, 2025Sep 23 1 hour ago, Lancia said:Pa bre, uopste ne lici na mene Odgledah, slabije kudikamo od prve sezone. Na kraju sam se cak i smorio.Bila sam pogledala jednu i po epizodu. I to bi bilo sve što imam da kažem. 😳
September 23, 2025Sep 23 4 minutes ago, Svemir Zeka said:Bila sam pogledala jednu i po epizodu. I to bi bilo sve što imam da kažem. 😳Nisi gledala u trecoj epizodi seksanje Mervyn Pumpkinheada i Lucifera ?¿
Create an account or sign in to comment