Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Sandman (2022)

Featured Replies

cemu ona 11-a epizoda u crtanom obliku? nemrem ja to izdurat, jos sat vremena.. stilud:fantom: 

  • Replies 92
  • Views 9.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ovo bi bio cast...

  • Weenie Pooh
    Weenie Pooh

    Ja zamrzeo još pre nego što se naslov pojavio na ekranu, toliko je trapava ekspozicija. Corinthian pobegao iz Dreaminga tek onako, iz zajebancije, dok je Dream još gazdovao. Onda kad ovaj dođe da ga

Posted Images

 

 

 

spacer.png

 

:D

On 23.8.2022. at 7:31, Shaq said:

cemu ona 11-a epizoda u crtanom obliku? nemrem ja to izdurat, jos sat vremena.. stilud:fantom: 

 

Samo premotaj taj deo (nekad su macke vladale ljudima, bile vece od nas, i zato su one sada kao nasi robovi)....taj animirani trsje 10-15minuta i jeste dosadan. 

 

 

Al nema te druge ekstra epizode da je izasla.

 

 

 

:lolol: dobra fora sa kitty cat gacama

 

 

Edited by mustang

Pa druga je posle 10-15 minuta :D

 

Ta je cool, i bitna je.

 

Stigao sam do nekog 40-tog broja stripa, ima dosta filera tamo ali zaista je drugačiji vajb od serije, tj. nije zapravo toliko dobra adaptacija koliko je drugi neki spin i fazon. Trenutno mislim da mi ni jedno ne leži, bumo videli dogodine.

7 hours ago, mustang said:

 

Samo premotaj taj deo (nekad su macke vladale ljudima, bile vece od nas, i zato su one sada kao nasi robovi)....taj animirani trsje 10-15minuta i jeste dosadan. 

 

 

Al nema te druge ekstra epizode da je izasla.

 

 

 

:lolol: dobra fora sa kitty cat gacama

 

 

 

svasta, sto je najjace i bio sam kliknuo na 5 mesta dijagonalno i delovalo mi je da je svih 60 minuta animirano, al sad kad sam opet proverio vidim da nije..

nista, onda ce se istrpeti i tih prvih 15 minuta..:fantom: 

  • 7 months later...

Počela da gledam, svidža mi se glavni lik. To je najvažnije :rolleyes:

  • bags unpinned this topic
  • 3 months later...

Prve tri epizode drugog serijala mi legle. Za sada se nadam da bar ostane ovako dobro do kraja.

  • 2 weeks later...

Druge tri onako, tek da drže čežnju još par dana do nastavka sezone, 7/10

  • 1 month later...

Bljeuh, moram da priznam da mi je vrlo tanka druga sezona Pjeskočoveka. Sa prvom sam bio prezadovoljan, iznad svih mojih očekivanja su ispoštovali…

…ali ovo je baš nekako izgubilo dušu, proleteli su kroz nekoliko priča i puno toga je ostalo mlako i bez poente, kao da je nedovršeno. A paradoksalno sa tim - sve je prespoooroo, dugi kadrovi, dramske pauze (Terens Malik bi bio zadovoljan), ima dijalog sestre Smrt i brata Sna koji ide otprilike ovako:

Sestra Smrt: “pa što ne uradiš to”

Brat San: “ne mogu”

Sestra Smrt: “stvarno ne možeš, zar ne?”

Ovo traje pun minut na ekranu, pun jebeni minut. Alo bre.

Epilog epizoda (namerno kažem epilog, jer poslednja epizoda je stand-alone priča) je takav slugfest, trebalo je da bude kruna dvosezonske priče, a u stvari je gomila proseravanja i opštih mesta, jedva sam dočekao da se završi. Baš loše.

Pretpostavljam da je svemu ovome kuburio i skandal oko Gejmena i da su zbog toga sasekli seriju u dve sezone, a možda su planirali više, no u svakom slučaju je još jedna u nizu serija koje je Netflix epski usrao. Jedva čekam Witchera bez Kavila (not).

Pa izašle su neke optužbe za seksualno uznemiravanje od strane više individua, deluje kao ozbiljna priča i da će propisno najebati. A Netfliks, po holivudskom šablonu, odmah seče bilo kakve konekcije sa negativnim publicitetom.

  • 1 month later...
On 23. 4. 2023. at 18:59, Svemir Zeka said:

Počela da gledam, svidža mi se glavni lik. To je najvažnije :rolleyes:

Pa bre, uopste ne lici na mene mad

Odgledah, slabije kudikamo od prve sezone. Na kraju sam se cak i smorio.

1 hour ago, Lancia said:

Pa bre, uopste ne lici na mene mad

Odgledah, slabije kudikamo od prve sezone. Na kraju sam se cak i smorio.

Bila sam pogledala jednu i po epizodu. I to bi bilo sve što imam da kažem. 😳

4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Bila sam pogledala jednu i po epizodu. I to bi bilo sve što imam da kažem. 😳

Nisi gledala u trecoj epizodi seksanje Mervyn Pumpkinheada i Lucifera ohmy?¿

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.