Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

Rahmani uspješno sačuvao vazduh dok je Džeko, sam kao duh, zakucao glavom loptu u gol :isuse:

 

a par minuta prije toga Osmeh™ pokušava da primi grudima centaršut u interovom petercu

Link to comment

Dao sam ti navijački palac dolje, a i zato što stvarno mislim da inter nije bio bolji večeras

 

mada ‘ajde, čak i ako inter nije zaslužio da pobijedi, Napoli je zaslužio da izgubi zbog jalovosti u napadu

 

 

Link to comment

Da li je ovo početak posrnuća Spaletijeve kaznene ekspedicije? Interu samo pokojna Sampa i Srbija B nisu dali gol ove sezone.

Milan na samo -5.

Link to comment

Slab Napoli sinoc, definitivno nije licio na onaj tim iz prvog dela sezone. Nikad njima odbrana nije bila jaci deo, ali onako bezmudo u napadu, maltene bez prave sanse su odigrali 90 minuta. Inter nesto bolji, masili su neke poluprilike, Dzeko ga fino pospremio. Ne cini mi se da bi tandem Dzeko-Lukaku mogao da radi na duze staze, no mozda je to i samo jer je Romelu u kanalu.

 

Juventus pobegao s lopate uvek zajebanom Kremonezeu juce, doduse Alegri je izveo drugu momcad na teren, valjda cuvaju snagu. 

 

Sledeci vikend je Milan-Roma, iza toga Napoli-Juventus, dok Inter ima nesto laganiji raspored, nije iskljuceno da svi budu unutar 3-4 boda na vrhu.

 

 

Link to comment

Ovaj poraz Napolija, sam po sebi, nije strašan. Verovatno im je Inter u Milanu najteža utakmica ove sezone, bar na papiru.

Veći problem je težak raspored u narednih 5 kola, gde je samo Kremoneze kući lagana tekma. Ostalo, Juve i Roma, Sampa kojoj gori i lokalni derbi u Salernu.

Ako tu isprosipaju dosta bodova...panika ih neće zaobići.

Link to comment

Tužna vest.

Nisam neki poznavalac fudbala, ali sam Vialija baš gotivio.

A imao sam prilike da u Sofiji gledam taj opasni, opasni tandem Mancini - Viali kako razvlači Zvzedinu odbranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...