Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

da ali ko još ima divljakušu u ovo doba godine

 

jesmo svi dobili još po jedan free hit onda zbog kraljice, ili samo ko ga je tad iskoristio?

 

 

Edited by levi
Link to comment
On 2.10.2022. at 16:05, Zis said:

  Zapravo me sjebalo Vinijevo navijanje za L'pool, bio sam siguran da će imati Salaha u ekipi pa sam kao odlučio ispratiti...i dati mu traku umjesto Haalandu:isuse:

  Dakle, čestitke wpfpl2223 na taktički zreloj igri i laganoj pobjedi 

 

Ko je moju fantasy logiku pratio, ni pakao mu neće teško pasti. U prošlom kolu skupio čitavih 28 poena. Ceo tim, mislim, ne jedan igrač. Mislim da mi niko nije imao zabeležio više od 3.

 

Sve LFC igrače sam odavno najurio u nadi da će bar malo proraditi i eno, Salah (koga nemam) obrnuo Kansela (koga imam) i zabio za pobedu (mog protivnika)!

 

Treba li posebno isticati da sam zaboravio da se igra već u utorak, pa su mi Mitar i Loris ostali na klupi?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Solidnih 645 poena je dovoljno dobro za prvih 500k na svijetu, ali je nedovoljno i za Premer gdje mi prijeti borba za opstanak

Sent from my CPH2025 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Postoji šansa da u Betonu izgubim od ekipe koja nema sedam igrača u ovom kolu, ali je majstor stavio Dunka za kapitena :). A u drugoj h2h ligi sam već dobio lika koji je iskoristio FH u ovom kolu, a ja išao -8. :)

Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Postoji šansa da u Betonu izgubim od ekipe koja nema sedam igrača u ovom kolu, ali je majstor stavio Dunka za kapitena :). A u drugoj h2h ligi sam već dobio lika koji je iskoristio FH u ovom kolu, a ja išao -8. :)

 

danas svi znaju da trče igraju 

Link to comment

Sramim se priznati da pobeđujem @kalabaster sa pet igrača Sitija i Arsenala u postavi, u koje mi spadaju i kapiten i vicekapiten :blink: Dean Henderson, Trippier, sa klupe Dunk i Mitar, dotociljaćemo se nekako do 41 bez pola tima. Još me Mings ojadio sa -2.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Која је шанса да у колу у којем свака шуша рачунајући мене Тросара замени Фоденом, потоњи уђе с клупе (први пут у сезони) за велики бод а првопоменути да гол баш Ситију на страни..? Па прилично велика рећи ће свако ко игра ову често бизарну игру дуже од шест месеци.

 

Салахову бескорисност и Де Брујнеов први гол још од другог кола баш кад га маса индиректним путем наизглед рационално замени поменутом комбинацијим Фоден-Салах не морам ни да коментаришем.

 

А у ствари кад боље размислим све је почело оним суманутим трећим везаним жутим картоном Медисона у последњих седам секунди текме 11. кола где је зарадио суспензију баш пред окрњено 12-то, ово је само последица тог лудила.

Edited by johan nagel
Link to comment

Meni Trossard zakucan za kraj klupe. A prvi na klupi Evertonov branic. Ono u cemu verovatno nisam usamljen je da sam liferovao Neka Vilijamsa bas pred dva vezana klin shita 

Link to comment
On 21.10.2022. at 0:05, Weenie Pooh said:

Sramim se priznati da pobeđujem @kalabaster sa pet igrača Sitija i Arsenala u postavi, u koje mi spadaju i kapiten i vicekapiten :blink: Dean Henderson, Trippier, sa klupe Dunk i Mitar, dotociljaćemo se nekako do 41 bez pola tima. Još me Mings ojadio sa -2.

 

 

 

:huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...