Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Postaje jeziva sezona sa ovolikim povredama. Danas sam imao jednu free izmenu da obavim i 4 povređena, a što tek ide kolo bez Arsenala i Sitija, to je posebna priča.

Link to comment

Izdali me Rashford, Cancelo, pa bogme i Halland. - i Adašević me rasturi.

edit: mislio sam da Mitro neće igrati zbog povrede, kad ono on MOTM, 7 poena i duboko na klupi kod mene.

Edited by dragance
Link to comment
Ovo kolo bez Arsenala i Sitija se racuna kao da nisu igrali?
Da, imace dve tekme u jednom kolu kad im se igraju te utakmice.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, dragance said:

Izdali me Rashford, Cancelo, pa bogme i Halland. - i Adašević me rasturi.

edit: mislio sam da Mitro neće igrati zbog povrede, kad ono on MOTM, 7 poena i duboko na klupi kod mene.

 

Ja sam se uzdao u Jesusa, dadoh mu i traku, a on prodje isto ko i Haland. S druge strane, prodao sam Salaha i Luiza Diasa, a doveo Fodena i Medisona. NIje ni moglo drugacije nego da Salah da gol, a da ova dvojica ne urade nista, ili jos gore da Fodenu poniste gol, a da Medison zbog simuliranja dobije zutu kartu u poslednjoj sekundi i ne igra u narednom kolu kada mi ionako ne igra pola tima... Sa vedrije strane bar dobih tebe u ovom kolu :)

Link to comment

Izvini, moram da prokomentarišem :)
Koji ti je bio rezon u transferu Salah -> Foden? Igraju jedan protiv drugog, pa sledeće kolo Foden bez utakmice, a Salah kandidat za kapitena. Pri tome imaš pet igrača koji nemaju utakmicu (ne računam Ramsdejla jer imaš bekap) i povređenog Jamesa. Radiš FH?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...