Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
10 hours ago, San Epifanio said:

Ja sam zato remontovao tim koji je sasvim fino gurao prvih osam kola. Sad kad se razmasu oni.kojima sam se zahvalio na saradnji bice veselo.

Tripije cs, Zezus gol... Akvizicije Mitar, Zaha... Bolje da sam prespavao pauzu, nego sto sam se ovoliko trudio i previse razmisljao

Link to comment

  Zapravo me sjebalo Vinijevo navijanje za L'pool, bio sam siguran da će imati Salaha u ekipi pa sam kao odlučio ispratiti...i dati mu traku umjesto Haalandu:isuse:

  Dakle, čestitke wpfpl2223 na taktički zreloj igri i laganoj pobjedi 

Link to comment

Sa bonusom je na 38 trenutno, ja takođe imam još 3p viška u odnosu na protivnika tako da je za očekivati da ovaj zalila hattrick u nadoknadi vremena.

 

Edit: upravo dobio žuti i pao na 18/36.

 

Edit+ : izašao, dakle ostaje na 36 :)

Link to comment

Nakon poslednje utakmice vodim 53-52 ali protivnik u timu ima Diasa i Joelintona koji nisu igrali pa im ulaze zamene za klupe.

 

Diasa je zamenio Zinčenko i to je protivniku bilo dovoljno za 53-54. A Joelintona je zamenio Chalobah sa crvenim kartonom i -2p, čime se rezultat vratio na 53-52.

 

Čestitke za United City MCFC i nadam se da je ovo poslednji takav baksuz koji ga prati u fantaziju. Ja sam drugi u Brodu a ispod mene su ljudi koji su u ovom kolu bukvalno osvojili duplo više poena i izgubili utakmice uprkos trocifrenom učinku. To tek ne treba komentarisati.  

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...