Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

1 hour ago, Lezilebovich said:

Ja obicno menjam prvi dan jer se iznerviram tokom kola, a nekad i da predipredim promenu cene

 

Ako se ne igra petkom uveče onda se cena menja u subotu, jel tako beše?

 

Ja ove sezone idem sa taktikom što manje transfera, čak ni -4 neću da potežem osim ako mi se ne povredi toliko igrača da nemam ni prvih 11 da skrpim, al za to je mala verovatnoća. Samo kad pogledam koliko sam u h2h ligi izgubio mečeva za 1 poen ili igrao nerešeno.

Link to comment
 
Ako se ne igra petkom uveče onda se cena menja u subotu, jel tako beše?
 
Ja ove sezone idem sa taktikom što manje transfera, čak ni -4 neću da potežem osim ako mi se ne povredi toliko igrača da nemam ni prvih 11 da skrpim, al za to je mala verovatnoća. Samo kad pogledam koliko sam u h2h ligi izgubio mečeva za 1 poen ili igrao nerešeno.

Igraš fantazi 10+ godina i misliš da se cena menja subotom :lol: Cene se vrte svakodnevno, zavisno od intenziteta transferovanja in i out, i onda ljudi s ponedeljka krenu da istovaruju igrače za koje se sumnja da će da padnu s cenom i dopronesu upravo toj promeni cene (isto i za kupovinu da bi se uštedelo). Salah je pao pre 2 dana npr. ako se ne varam.
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

12 dana žalosti, tako da nema ništa od sledećeg kola takodje. 

 

bukvalno su se svi ostali sportovi igrali, osim fudbala tako da to uopšte nije garancija da se neće igrati i sledeće kolo, još ništa nije odlučeno.

 

meni lično se čini da će da se igra, osim što bi Čelsi - Liverpul mogla da bude problematična kao što smo već pominjali

Link to comment

Sahrana je u ponedeljak, preporuka je samo da se tog dana odgode svi ostali dogadjaji tako da kolo bi moglo da se odigra bez problema. Vrv bi bolje bilo da nekako pomere nedeljne utakmice za subotu, ali znajući PL to se neće desiti pošto je njima jednostavnije da pomere celo kolo nego utakmicu za jedan dan.

Link to comment

Da, bilo je dosta ujednačeno kolo.

Pravo je pitanje šta će biti sa sledećim? Liči da će biti odloženo, a možda i neće... A i ako neće, koje će se utakmice igrati, a koje ipak biti odložene?

Link to comment
7 minutes ago, San Epifanio said:

Da, bilo je dosta ujednačeno kolo.

Pravo je pitanje šta će biti sa sledećim? Liči da će biti odloženo, a možda i neće... A i ako neće, koje će se utakmice igrati, a koje ipak biti odložene?

Troll mode on: Opet cemo svi da pobedimo :fantom:

 

Troll mode off: Ja cu laicki da pretpostavim da ce biti odlozene high risk utakmice gde je potrebno pojacano obezbedjenje ala Celsi-Liverpul, a ostale ce da se igraju, tj verovatno oni imaju neki mehanizam za risk assesment u tim situacijama, bar ja pretpostavljam da imaju 

Link to comment

@MilošicaKao da igrač iz tog tima nije igrao.

Kad smo kod odlaganja, postoji šansa da zbog onog štrajka železnice (razlog odlaganja Palas - Brajton) budu odložene utakmice Arsenal - Totenhem i Čelzi - Palas.

Sad kontam tek da je ovo neka fora, jer su svi klubovi iz Londona :kecman:

Edited by smooth.Op
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...