Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Spizdim wild card posle petog kola jer mi nije bio dosta prosek od 57 poena.

Kupim Haalanda, on da jedan gol umesto standardna tri.

U sledećem kolu osvojim 49 poena.

 

Biće dosta za pobedu, ali ipak :isuse:

Link to comment

kako sam ja spizdio besmisleno bench boost.

 

kolo nikad grđe po moje igrače a ja mudrovao pre početka da sam na slatkim mukama koga da ubacim u 11 pa reko ovo se sad namestilo ovako da su mi sva 14ica sigurni da će igrati i više nikad do kraja sezone.

 

rezultat: 46 poena, za 1 više od Averagea.

1p x 5, 2p x 6, Mitrogol i Gros po 5p, i izvukao me Toney sa 17p kog sam u poslednjem trenutku kupio.

 

izvinjenje @de Sisti, sve sam uradio što sam mogao da izgubim i nije mi uspelo :D :sad:

 

Edited by Svarog
Link to comment
27 minutes ago, Svarog said:

kako sam ja spizdio besmisleno bench boost.

 

kolo nikad grđe po moje igrače a ja mudrovao pre početka da sam na slatkim mukama koga da ubacim u 11 pa reko ovo se sad namestilo ovako da su mi sva 14ica sigurni da će igrati i više nikad do kraja sezone.

 

rezultat: 46 poena, za 1 više od Averagea.

1p x 5, 2p x 6, Mitrogol i Gros po 5p, i izvukao me Toney sa 17p kog sam u poslednjem trenutku kupio.

 

izvinjenje @de Sisti, sve sam uradio što sam mogao da izgubim i nije mi uspelo :D :sad:

 

 

Iskreno, oko 13h u subotu kad sam ti video tim ocekivao sam laganu pobedu, bez Salaha i Halanda, James kapiten, kad ono medjutim... 

Link to comment

Mene počistio Average. Nakon iznenađujuće dobrog midvik kola, naišlo je iznenađujuće loše vikend kolo. 
Fora je što ne mogu da budem nezadovoljan, jer sam 1p igrača zamenio za igrača koji mi je doneo 4p i pogodio sam kapitena. Svi ostali prodali :)
I znao sam da kad prodam onog poluprofesionalca Vorda, neću dovesti golmana koji će više donositi. Ovo kolo je tek šou jer je Sančez 1p, a Vord 2p, iako je prvi primio dva, a drugi pet golova. :violina:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...