Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

15 hours ago, John Coltrane said:

Bravo Kejn, bravo Konte koji jednim potezom uzbacuje Svarogov dvojac :ziga:

 

nisam ispratio u real-time, ćerki je bio rođendan juče pa haos.

 

čestitam.

a i da izjavim da si pobedio samo zato što sam ja težak nemač pojma koji je Nevesovih 10 poena zakucao za kraj klupe.

Link to comment

planski doveden kejn da se ispisha po sirotinji, 2 for 1 za mitra.

sve pripremljeno za nesto tipa 73-71 ali retard masi penal :vermez3:i dobija zuti :vermez3: za 70-71 protiv Gorgonzolosaurusa :rolleyes:

 

  • Wub 1
Link to comment
22 hours ago, Svarog said:

 

nisam ispratio u real-time, ćerki je bio rođendan juče pa haos.

 

čestitam.

a i da izjavim da si pobedio samo zato što sam ja težak nemač pojma koji je Nevesovih 10 poena zakucao za kraj klupe.


E nek je ćera živa i zdrava!!! 

Da i ja tebi čestitam jednom :Jova:

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Mislim da je vreme za prodaju Salaha

Upravo i ja o tome razmisljam ... imam 2 FTa, mislim da cu upariti Kejnaru sa Haalandom na konto Salaha i Toneya

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Mislim da je vreme za prodaju Salaha

 

Dve asistencijice večeras, molim lepo. Ne može svako da bude freak of nature kao Haaland.

  • Wub 1
Link to comment

Ja trenutno derem @Milošica 56-47, neće valjda DDG sutra da upiše gol glavom za pobedu u poslednjem minutu. U sledećem kolu @banecare1

 

Ali ništa nisam zadovoljan ovim polovičnim učinkom, prosek od 57 poena je mizeran, moraće da radi wild card. Pa ako vas ostale nije sramota da natičete kapitensku traku onom norveškom monstrumu, zašto mene da bude?

 

Evo sad, napad Haaland Jesus Mitar, sredina Salah Gross Martinelli, odbrana Cancelo Trippier, ostalo sve neka jeftinoća... plus par potcenjenih zbog povrede da se uštedi kinta. Pa nek ide život.

Edited by Weenie Pooh
  • Wub 1
Link to comment

Izbacim Kansela (gol i CS) i Bejlija, ubacim Salibu i Rodriga (povredio se u 31min). Da iznenadim protivnika stavim Kejna na (c) jer sam popušio Pepovu priču da će Halanda rotirati kad krenu medju kola + LŠ.

 

Za još suicidnih poteza, zapratite moj kanal!!!!

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...