Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Finale najveći gap u kvaliteti u kasnoj fazi takmičenja od Man U v Schalke 2011. kad je svijet upoznao Neuera jer je spriječio dvocifreni rezultat.

 

Mada, sjećam se kako je @Krampa pisao da će Chelsea/Barcelonu špahtlom skupljati 2012. u finalu protiv Bayerna/Reala pa je ispalo što je ispalo.

Link to comment

Ovaj Milan je kvalitativno i po prikazanom verovatno najgori polufinalista unazad kolko, 5-6 godina? Ovo je sad već 4:1 za Inzagija ove sezone, ćelava prevara mora pod hitno da leti iz kluba, ne zanima me koga će dovesti, ako ništa Slavoljub Muslin je slobodan.

 

Čestitke Interu, ne verujem da imaju neke šanse u finalu, ko god da im dođe. Cenim da ce izaći čvrsto i zatvoreno, da će popiti jedan gol u nekom 50om minutu i tu će biti kraj, no, i finale je fenomenalan uspeh. I još jednom da istaknem Bepea Marotu, ja više ne znam da li je taj čovek mag i svakodnevno žrtvuje koze ili ga jednostavno toliko sere. Rasprodaje ekipu već tri godine, skuplja otpatke sa free transfera i evo ga u finalu Lige šampiona, sponsored by ChelseaF.C.

 

edit: 4 derbija za redom Inter dobija, bez primljenog gola, ju ju ju

Edited by goofs
Link to comment

Iskreno, neka je Siti sto puta domaćin, ja bih rekao da je 50-50 večeras za prolaz.

 

Remi pa penali ili neka bugarka Reala i to je to.

 

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

imam utisak da se svako drugo finale igra u istanbulu

 

trebalo je da se igra tamo još 2020. pa se svake godine pomeralo iz ovog ili onog razloga, možda ti se zato čini

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Iskreno, neka je Siti sto puta domaćin, ja bih rekao da je 50-50 večeras za prolaz.

 

Remi pa penali ili neka bugarka Reala i to je to.

 

Al ste Premijerasi navatali strah od Reala :lolol: pocepace ih Siti.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Al ste Premijerasi navatali strah od Reala :lolol: pocepace ih Siti.

 

Ne, mi Liverpulđani, imamo traume bukvalno :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...