Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

13 minutes ago, 189- said:

 

argumentovan odgovor. nista drugo nisam ni ocekivao.

Tako je strucnjace,sto onda pitas

 

Baceno 300,400 miliona na prevare iz Sahtjora i Brajtona,doveden Feliks na mestu Haverca,da bude najsporiji napad ikada,Zijeh i Pulisic potpuno nestali,nijedan ozbiljan trener nece da preuzme klub,vracaj Frenka,beko ce i doci na leto za neku nenormalnu cifru,igra ne postoji,doveden i Kulibalikoji je bio u padu zadnje dve sezone u Napoliju,Kepa opet brani,overall transfer politika je sve sto ponudite,mi cemo kupiti.A tek ce sve ovo doci na naplatu.

 

Jedino Enco je pogodak

Edited by Bogotac
  • Haha 1
Link to comment

Chelsea je jos i imao dobre sanse, koliko ovaj izbor igraca deluje limitirano u ofanzivi. Steta sto nisu realizovali bar jednu od one dve "mrtve"sanse. 

Milan bas ima dobar rejting kod sudija, kada ih ovoliko favorizuju na obe utakmice.:huh:

Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

Od kad je Valverde postao Maradona?

 

I Kviču tako zovu, a lik stalno kasni sa odlukama... Primi loptu i onda par sekundi ceka da se Krunic pridruzi Kalabriji i naravno ne moze nista da uradi. Imao je nevjerovatan promasaj pocetkom drugog sa par metara gdje je umjesto unutrasnjon sutirao kao sivonja punom ili spicom preko gola. Gruzijski Milos Krasic

Link to comment
Naravno da će Napoli da zasere.
Jedini normalan klub u završnici LS posle 100 godina (dobro, bio je i Viljareal pre koju godinu).
Pusti, napolitanci/ke će i ovako da (mi) budu nesnosni zbog/posle Skudeta a još da uđoše u finale...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...