Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

49 minutes ago, Zlurad said:

Bajern odigrao odlicnih 60 minuta. Tuhel pogresio sa izmenama a posle toga greska gresku prati.

 

Šteta što nemaju nekog malo boljeg trenera koji bi umeo da se zatvori...oh, wait

 

Da pohvalim i Halanda za drugi gol, mislim da nije postojao čovek na stadionu koji bi poverovao da će onako da zavrne na centaršut umesto da šutira u gol.

Link to comment

Upamecano :huh: Jednom ga je neko nazvao novi Sol Campbell, ali garant sam loše čuo, sigurno je rečeno "Titus Bramble". 

 

Bayern grozan, ali Ruksini su za to zaslužni. Engleski Totti i španski Busquets izdominirali, Dias vladar odbrane.

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

Upamecano :huh: Jednom ga je neko nazvao novi Sol Campbell, ali garant sam loše čuo, sigurno je rečeno "Titus Bramble". 

 

Je l’ sinoć bio na nekim drogama ili mu je ovo standardan domet?

 

(obavezno pogledati do kraja, sve je ludje i ludje kako klip odmiče)

 

  • Hvala 1
Link to comment

@Redoran Da je prodavao utakmicu, kraći bi ovaj video bio. Kao da je neko uzeo sve Mustafijeve grozne utakmice i sabrao u jedan video, ovakva isključenja mozga, ispadanja na pokret suparnika i slično sam vidio kod njega.

 

Jedino smisleno opravdanje za njega bi bilo da je ili bio bolestan (fizički) ili da mu je oprema (kopačke) bila loša jer onakva proklizavanja i nesposobnost izbora pravca kretanja sam gledao samo kod loših ljetnih guma na prvim kišama.

  • +1 1
Link to comment

Odusevljava me Real kako su disciplinovani kad brane neku polu kontru, ne prave glup faul i ne panice, i skoro uvek uzmu Celziju loptu u takvim situacijama. Gledajuci ono sinoc i ovo veceras, Real - Siti je pravo finale, steta sto ce da igraju u polufinalu.

  • +1 1
Link to comment

Real igra bas ok fudbal, jednostavan, brz i efikasan. 

Ima li sanse za finale City-Real? 

Voleo bih to da gledam. 

Edit: dobih odgovor :D

 

Edited by radnik
Link to comment

Da li je ovo najslabije rangiran engleski klub (u tekucem prvenstvu), koji igra zavrsnicu lige sampiona u istoriji? Gde je Aca Stojanovic kad ti treba.

Edited by JohnnyD
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Da li je ovo najslabije rangiran engleski klub (u tekucem prvenstvu), koji igra zavrsnicu lige sampiona u istoriji? Gde je Aca Stojanovic kad ti treba.

 

Igrao je Lejčestertm one godine četvrtfinale

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, JohnnyD said:

Da li je ovo najslabije rangiran engleski klub (u tekucem prvenstvu), koji igra zavrsnicu lige sampiona u istoriji? Gde je Aca Stojanovic kad ti treba.

Da odgovorim sam sebi, istrazivao sam i video da je Aston Vila bila 11. (kao Celzi trenutno) kad je osvojila 1982. Celzi jos uvek moze da obori taj "rekord".

Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

Gazi Napoli Milana, ali i dalje 0:0.

 

Nisam ocekivao da ce biti toliko bolji bez Osimhena

Reci koju, kako Real gazi, svega ti :D

  • Haha 2
Link to comment

Nikad necu da razumem igrace koji pri aktivnom rezultatu prave faule za crvenu kartu. Pa jbt, bolje 2:0 nego 1:0, 10 igraca i 30 minuta do kraja. Sa Realom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...