Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Žalgiris zasluženo prošao. Malme totalno bezidejan.

Bodo može da stigne do play-offa preko Ki Klaksvika, Linfilda i Žalgirisa...divan put do zadnje runde. Treću sezonu za redom će igrati Bodo i Žalgiris.

Oli gubi 0-2, što i nije neko iznenadjenje...3 puta igrali sa Izrealcima, sva tri puta izraelski timovi bolji, evo izgleda i četvrti put pucaju od Izrealaca.

Marinakisa izgleda više zanima Forest od Olija.

Btw, prethodna 3 ispadanja Olimpijakosa od Izraelaca (zapravo dva, jednom su oduvani u grupi) su značila promenu trenera, izvesno to čeka i večerašnjeg trenera.

 

  • +1 1
Link to comment

Lepo rekoh da Ferencvaroš ima šanse. Tek sam na kraju primetio kada je sunuo gol da su kupili Šerifovog Adamu Traorea. 

Link to comment

Staza šampiona

Karabag (Azerbejdžan)/Ferencvaroš (Mađarska) – Šerif Tiraspolj (Moldavija)/Viktorija Plzen (Češka)

Bodo Glimt (Norveška)/Žalgiris (Litvanija) – Ludogorec (Bugarska)/Dinamo Zagreb (Hrvatska)

Makabi Haifa (Izrael)/Apolon Limasol (Kipar) - Crvena zvezda (Srbija)/Pjunik (Jermenija)

Kopenhagen (Danska) - Trabzon (Turska)

 

Staza pratilaca

Dinamo Kijev (Ukrajina)/Šturm Grac (Austrija) – Benfika (Portugalija)/Mitjiland (Danska)

Union (Belgija)/Rendžers (Škotska) – Monako (Francuska)/PSV Ajnhdoven (Holandija)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Igra u Poljskoj valjda...


Ne mislim logistički, mislim uopšte. Znam da je iz Shahtrjora bio egzodus zimus. Nema lige, nema ničega sem jebenog rata. 
Do Fenera su zadnji takmičarski meč odigrali jesenas. 

Link to comment

Šerif poveo sa kreča, trava deluje užasno.

Za sad egal prvih 35min.

 

 

edit: Evo penala i za Vikotiju.

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...