Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Da mi ne zamere Surčinci, ni ja ne živim u Beogradu, čak ni tehnički.

 

(Mi sa severne strane Dunava, mi smo Mitteleuropa :nobles:)

 

Eriksen je živeo u Tottenhamu što je gospodski kraj (još malo pa Islington!), dakle zna sigurno da razlikuje Brentford, Hounslow, od proper prestonice.

Link to comment
48 minutes ago, goofs said:

 

Hoce li to biti poslednji ekser na kovceg Junajteda, ako ovaj odabere Brentford pre njih?


Neće!!!
Nemate vi toliko eksera koliko mi imamo kovčega. 

  • Haha 3
Link to comment

Glede toga, vrti se na netu ovaj razgovor iz tog filma (valjda) gdje mu pokojni Rajola prica o Junajtedovoj 300k ponudi..

 

Did Manchester (United) make a 2nd offer?”

Raiola: “Yes. They absolutely want you to stay. For me, the offer doesn’t reflect that.“

Pogba: “They’re bluffing. How can you tell a player you absolutely want him and offer him nothing? Never seen that.”

 

Sad, naviknuti smo na ovo i sve, ali gdje je, realno, tu fudbal, klub, zelja, bilo sta osim para. A 80% ih je isti ovakvi, sto djubrad, sto menadzeri..

  • +1 2
Link to comment

  

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako misli da je 300,000 funti nedeljno "ništa"? :unsure:

 

Ili je toliko već imao pa očekuje povišicu?

 

Pa ocekuje vise jerbo vrijedi vise. Totalna izopstenost od realnosti.

 

Nemam pojma koliko je imao.

Edited by kipo
Link to comment
39 minutes ago, kipo said:

  

 

Pa ocekuje vise jerbo vrijedi vise. Totalna izopstenost od realnosti.

 

Nemam pojma koliko je imao.

 

Ovde stoji da je imao 290k, znači bio je jedan od najplaćenijih igrača u PL. 

 

Realno, imam razumevanja ako su ponudili da mu podignu platu za samo 3%, i mene bi iznerviralo :D 

 

Poređenja radi 300k nedeljno traži 1 Salah, a LFC mu ne da :sad:

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

pogbin dokumentarac na imbd-u ima rating 1.0 :vesala2:

 

Glasali sve sami ogorčeni sektaši, me included, doduše ja sam bio velikodušan.pp.thumb.jpg.f0ed4d2d5215ff2ab76b6bb0d408e4dd.jpg

 

 

Šalu na stranu, golo govno, sa sve animacijama kao da je neki Marvel strip.

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ovde stoji da je imao 290k, znači bio je jedan od najplaćenijih igrača u PL. 

 

Realno, imam razumevanja ako su ponudili da mu podignu platu za samo 3%, i mene bi iznerviralo :D 

 

Poređenja radi 300k nedeljno traži 1 Salah, a LFC mu ne da :sad:

 

Htjedoh da naglasim to odsustvo neke empaticne misli poput "igram u jednom od najvecih klubova na svijetu, ovde sam stasao kao igrac, ovaj dres ima tezinu..". , Jok, samo pare. A rijec je o liku koji je ostavio klub cim je imao priliku (OK, htio da igra redovno) i koji je drugi mandat proveo uglavnom povrijedjen, na modnim pistama i vukuci se po terenu kad igra. Odjebi u troskoku djubre. Hvala za one dvije savrsene utakmice i jebi se.

 

A za tih 3% si u pravu :D

 

Jbt, Skolsi kaze da nikad nije gledao sta potpisuje kad Junajted stavi neki papir pred njega :wub:

Edited by kipo
Link to comment

jbg, skolsi nije sazrevao uz instagram i secikese. pitanje da li je imao i zastupnika. na ugovor krene samo sa naliv perom i mastilom.
ovi danas...


Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Kalvin Phillips kod Ruksina, muštuluk. 

 

Skromnih 45 miliona plus neko tamo dete, šta je to za repstativnu uzdanicu Southgateovu.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...