Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1. Man City :cry:

 

 
Ako treba dodatno obrazloženje za ovu smelu predikciju, uz činjenicu da su dobili pravovernu desetku dok je glavni konkurent izgubio pravovernu desetku, uporedimo samo listu povređenih igrača. Na samom startu sezone, već je 6-1 za Liverpulđane :isuse:
 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

1. Totenhem

2. Liverpul

3. Siti

4  Arsenal

5. Celzi

6. Junajted

7. Lester

8. Njukasl

9. Vila

10. Volvsi

11. Brajton

12. Palas

13. Vest Hem

14. Brentford

15. Everton

16. Sautempton

17. Fulam

18. Lids

19. Notingem

20. Bornmut

 

Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

1. Man City :cry:

 
Ako treba dodatno obrazloženje za ovu smelu predikciju, uz činjenicu da su dobili pravovernu desetku dok je glavni konkurent izgubio pravovernu desetku, uporedimo samo listu povređenih igrača. Na samom startu sezone, već je 6-1 za Liverpulđane :isuse:
 

 

de si brate, dobro nam se vratio

Link to comment
On 4.8.2022. at 15:48, Pokojni Ruxin said:

znam da niste siti pa nije ni bitno, ali kupili ste već levog beka od 50m pre nepune 2 god

 

Dobro, ovo je sad LB od £60m.

 

Anyway, prvih 11 Arsenala istih kao i protiv Seville. Saliba dobija crveni na Zahi u svom PL debiju. Jesus zabija dva komada.

Link to comment

Palim SKY Peti i Viera se pozdravljaju i ćaskaju na travi Selhrsta, Geri i Kara sa Dalgliševom ćerom Keli i Zinčenko u ispovesti kako mu se san iz detinjstva napokon ostvario. 

 

Onda mi djavo ne da mira, aj da vidim šta je na Areni - Marina sa SK zakačila štiklu na barskoj stolici, voditelj zalizan kao da ga je krava lizala i direktor Arene u saoku i prsluku (na + 40 zaboga miloga) samozadovoljno saopštava kako će nas karati punih 6 godina o trošku nas samih i kako su kupili najbojli proizvod na tržištu.

SK je bio daleko od idealnog, naprotiv, ali ovo je u najavi debeli transfer blama svaki put kad budemo morao da vratim neku tekmu.

Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

 

Dobro, ovo je sad LB od £60m.

 

Anyway, prvih 11 Arsenala istih kao i protiv Seville. Saliba dobija crveni na Zahi u svom PL debiju. Jesus zabija dva komada.

De je tvoja prognoza, da vidim dal si mi izbacio Foresta, pa da ti pozelim srecu ili ne :D?¿

Link to comment

1. Liverpool

2. Man City

3. Tottenham

4. Chelsea

5. Arsenal

6. Man Utd

7. Newcastle

8. West Ham

9. Aston Villa

10. Brighton

11. Leicester

12. Wolves

13. Fulham

14. Crystal Palace

15. Southampton

16. Brentford

17. Leeds

18. Everton

19. Nottingham Forest

20. Bournemouth

Klanica za 4-5. Od 13. do 20. bukvalno sve je moguće, ali u ovom momentu Everton, nažalost Forest i Bornmut su mi nekako najtanji. Fulam potencijalno iznenađenje na visokom 13. mestu.

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

1. Liverpool

2. Man City

3. Tottenham

4. Chelsea

5. Arsenal

6. Man Utd

7. Newcastle

8. West Ham

9. Aston Villa

10. Brighton

11. Leicester

12. Wolves

13. Fulham

14. Crystal Palace

15. Southampton

16. Brentford

17. Leeds

18. Everton

19. Nottingham Forest

20. Bournemouth

Klanica za 4-5. Od 13. do 20. bukvalno sve je moguće, ali u ovom momentu Everton, nažalost Forest i Bornmut su mi nekako najtanji. Fulam potencijalno iznenađenje na visokom 13. mestu.

:mad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...