Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, radisa said:

Ipak SOn, na kraju, za 2:2...

 

Najopasniji rezultat™ se ponovo dokazao...

 

E taman da je i sa 3 metra gol promašio... :D

Link to comment

Ako Kejn ostane u Spursima i sledece sezone definitivno igra na poziciji stopera. Sve vise igra na poziciji sestice nego devetke ili desetke. Ovako nekako izgleda kad BT sport bira igraca utakmice: Look, Kane is playing. (fuck any other player who scored, assisted co Kane is one of our own). He was amazing. So many beautiful passes. Man of the match.

Link to comment

Mentalno nikad nismo imali slabiji tim od ovoga,  sve same kukavice i beskičmejnaci,, Mnogo kritikovani Fellaini i Young su imali daleko jači duh od ovih liliputaaca.

 

 

Nažalost, opet se pokazuje i da se to ne menja tako lako (samo promenom menadzera), već zahteva i ozbiljan rez kakav je Ranginick i predlagao, pa je zbog toga i oteran.

Edited by Jeremija
Link to comment
9 hours ago, Jeremija said:

Mentalno nikad nismo imali slabiji tim od ovoga,  sve same kukavice i beskičmejnaci,, Mnogo kritikovani Fellaini i Young su imali daleko jači duh od ovih liliputaaca.

 

 

Nažalost, opet se pokazuje i da se to ne menja tako lako (samo promenom menadzera), već zahteva i ozbiljan rez kakav je Ranginick i predlagao, pa je zbog toga i oteran.

 

Ne bih se složio sa tobom. Mnogo fale Lisandro i Varan, da ne pričam o doprinosu Šoa na beku i na stoperu.

ETH je umeo da okrene neke tekme u svoju korist, 2:1 protiv Sitija kao najbolji primer ili protiv Barse - i to posle penala za gosta u 15min meča!! Ono kod Fulama Garnačo u poslednjem minutu,...

 

Ipak meni sve više smetaju njegove izemene, uz svo poštovanje i razumevanje ludačkog rapsoreda - sinoć ni Fred ni Veghosrt, a pogotovu Marsial nisu ništa dopirneli.

Za Eriksena mogu da razumem, dugo je pauzirao, ali zašto dirati Sanča koji bi trebalo da diže samopouzdanje većom minutažom. Entoni - sve bolji i bolji, a nijednu tekmu ne odigra svih 90min. Igrač plaćen 80mil £ !!!

 

Sa sinoćna 3 boda bi zaključali priču oko top 4, mislim da bi samo ostalo pitanje borbe sa Njukom koje 3. ko 4.

Svi koji su se približili u zadnjih par nedelja imaju jednu ili dve tekme više od nas (Totte i Vila po 2, Live i Njuka po 1 meč više). Mnogo lakše bi ušli u naredna 2 meča koji su upravo protiv Vile i Brajtona (oni imaju 3 meča manje od nas!!).

 

Posle onog na WHL ne bi me čudilo da i rahmetli Lampar uzme bodove protiv nas. ...

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Posle onog na WHL ne bi me čudilo da i rahmetli Lampar uzme bodove protiv nas. ...

 

Zapravo, Arteta duguje bodove Lampardu, i to baš na Emiratima. Da u decembru 2020. Arsenal nije dobio Lampardov Chelsea 3-1, vjerovatno bi Arteta dobio nogobuljiranje™. Ovako...

 

Emery dolazi na OT, a još nema poraz protiv Uniteda u ligi (2-2-0). 

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

 

Ne bih se složio sa tobom. Mnogo fale Lisandro i Varan, da ne pričam o doprinosu Šoa na beku i na stoperu.

ETH je umeo da okrene neke tekme u svoju korist, 2:1 protiv Sitija kao najbolji primer ili protiv Barse - i to posle penala za gosta u 15min meča!! Ono kod Fulama Garnačo u poslednjem minutu,...

 

Ipak meni sve više smetaju njegove izemene, uz svo poštovanje i razumevanje ludačkog rapsoreda - sinoć ni Fred ni Veghosrt, a pogotovu Marsial nisu ništa dopirneli.

Za Eriksena mogu da razumem, dugo je pauzirao, ali zašto dirati Sanča koji bi trebalo da diže samopouzdanje većom minutažom. Entoni - sve bolji i bolji, a nijednu tekmu ne odigra svih 90min. Igrač plaćen 80mil £ !!!

 

Sa sinoćna 3 boda bi zaključali priču oko top 4, mislim da bi samo ostalo pitanje borbe sa Njukom koje 3. ko 4.

Svi koji su se približili u zadnjih par nedelja imaju jednu ili dve tekme više od nas (Totte i Vila po 2, Live i Njuka po 1 meč više). Mnogo lakše bi ušli u naredna 2 meča koji su upravo protiv Vile i Brajtona (oni imaju 3 meča manje od nas!!).

 

Posle onog na WHL ne bi me čudilo da i rahmetli Lampar uzme bodove protiv nas. ...

 

 

Da nemamo dovoljo jaku klupu, nemamo. Verovatno su neke stvari i do premora, ali mnogo toga je do mentaliteta. Nisam imao prilike juče da pratim drugo poluvreme (pošto sam hitno morao nešto da radim), ali kad sam pred kraj prvog poluvremena gasio televizor, baš sam pomislio kako previše dobro kontrolišemo meč. i kako će u drugom sigurno da bude drugačije.

 

I naravno i bilo je, pretpostavljam da je bio neki drugi tim (koji nema problem da mentalitetom kao Totenhem), došlo bi totalnog preokreta. Da li je u pitanju zamor, nedostatak samopouzdanja ili neki drugi faktor, ali previše nam se često dešavaju ovakve stvari, pogotovo na gostovanjima.

 

A za Top 4, mislim da (osim ako dodje do totalnog kolapsa, što nije isključeno) imamo odlične šanse, ali nije mnogo ni bitno, generalno se uvek mnogo bolje pojačamo kad propustimo LŠ, a sa ovim i ovakvim igračima, teško da može nešto da se uradi. 

 

 

Lagao bih kada bih rekao da se nadam boljem do kraja sezone, meč protiv Sitija u FA kupu bio mogao biti pravi anti-klimaks.

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

CP okreće posle vodjstava WH - 3:1 za pola sata igre. 

 

Inače Majkl Antonio je popio 1 od najgadnijih kolena u glavu (potpuno nenamerno) posle centaršuta iz kog je medicinska služba gostiju pomoć ukazivala Zumi. Malo je reći da je ovaj debil sa Arene bio zatečen!

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

Izuzetno zabavan okršaj trenerskih legendi Liverpoola i Man Uniteda.

 

ali kako je stari lisac roy hodgson instant preporodio palace. bili su u slobodnom padu u championship s vierrom ove sezone.

Link to comment
8 minutes ago, Sundance Kid said:

 

ali kako je stari lisac roy hodgson instant preporodio palace. bili su u slobodnom padu u championship s vierrom ove sezone.

 

Pa više je stvar bila u tome što je Vieira imao suludo dug niz utakmica gdje su svi suparnici bili iznad njega na tabeli. Ne bi ni sa Vieirom ispali.

 

E sad, niko ne zna ovaj Palace u dušu kao Roy, tu on jest apgrejd u odnosu na svakog ko nije dijete kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...