Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, Jeremija said:

Bogami, kakva je bila kvalitativna razlika, ovo je još solidan rezultat za Arsenal...


Da je neko topnicima™ ponudio drugo mesto pred početak sezone prihvatili bi oberučke, uprkos podsmehu ostalih. Sa druge strane imati pol poziciju gotovo celo prvenstvo i uprskati u 3 vezana meča je stvarno nezrelo i nedoraslo izazovu. Sinoćni poraz nije neočekivan, Arsenal je titulu prosuo na drugim mestima. 

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

Nista, da zasiju ruke igracima koji su u 16 pa da igramo posteno

 

9 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne može penal od dve martinele sa pola metra dok padaš na travu.

 

Verovatno ste u pravu. Součeku se isto ovo desilo protiv Čelzija kod 1-1 i nije bilo suđeno, tako da je to to manje više. Kasnije sam se setio toga kad sam se malo ohladio. 

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne može penal od dve martinele sa pola metra dok padaš na travu.

 

tako bi trebalo da bude ali za vrlo slicnu situaciju je united dobio penal, a willian crveni od istog sudijskog dvojca (kavanagh na travi, swarbrick na var-u) u fa cupu.

 

ali dobro, ipak su s jedne strane united i liverpool, a s druge fulham i west ham.

Link to comment



 
tako bi trebalo da bude ali za vrlo slicnu situaciju je united dobio penal, a willian crveni od istog sudijskog dvojca (kavanagh na travi, swarbrick na var-u) u fa cupu.
 
ali dobro, ipak su s jedne strane united i liverpool, a s druge fulham i west ham.


To ono kad su i Silva i Mitar popasli crveni zbog prigovora tj. dodira sudijskog rukava?

Pa dobro™, naučili ljudi, uvažili kritiku i sad neće više da se glupiraju.

Zamisli da daju penal, isključe Tijaga, pa onda Flopa, pa Milnera - šta će im još jedan takav cirkus?
Link to comment
1 hour ago, Sundance Kid said:

 

tako bi trebalo da bude ali za vrlo slicnu situaciju je united dobio penal, a willian crveni od istog sudijskog dvojca (kavanagh na travi, swarbrick na var-u) u fa cupu.

 

ali dobro, ipak su s jedne strane united i liverpool, a s druge fulham i west ham.

 

 

Čekaj, pričaš o ovome?

Link to comment
42 minutes ago, copkillah said:

Čekaj, pričaš o ovome?

 

Nidje veze. Igranje rukom na gol liniji (uvek penal, namera se ne baždari) vs. odbitak posle uklizavanja na ivici šesnaesterca.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nidje veze. Igranje rukom na gol liniji (uvek penal, namera se ne baždari) vs. odbitak posle uklizavanja na ivici šesnaesterca.

 

Pa zato i pitam, nejasno mi je, ovde bukvalno rukom sprečava loptu da uđe u gol. Ja bih sinoć razumeo proteste da je lopta išla u gol a on u padu zaustavio, reč ne bih rekao, ali ovako...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...