Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, papapavle said:

Ne znam što se ljudi ljute na De Geu, deceniju već vadi kestenje iz vatre i pravi pitu od govana (da ne kažem Junajtedove odbrane post Rio-Vidić), praštam mu sve greške i kikseve do kraja karijere... Veći je tu problem što se valjda ne uklapa u Ten Hagovu (i modernu) filozofiju da golman mora i dobro da igra nogom, ispucava i započinje napade, a ne samo da brani nemoguće.

 

on je po meni bio možda i prvi golman sveta pre nekoliko godina, mislim da ne preterujem kada kažem da je Junajtedu donosio i dvocifren broj bodova u ligi godišnje

 

 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

on je po meni bio možda i prvi golman sveta pre nekoliko godina, mislim da ne preterujem kada kažem da je Junajtedu donosio i dvocifren broj bodova u ligi godišnje

 

 

 

Bio je dok ga Runaldu nije probušio na SP u Rusiji, otada kreće njegov sunovrat

  • +1 1
Link to comment

Sa De Gea-om su bila tri perioda; prvi , kada je tek došao, i kad nas je verovatno i koštao titule u sezoni 2011-2012, period adaptacije.

 

Posle je, i pored poznatih mana, barem 5 godina bio jedan od najboljih golmanna sveta - nažalost, tada nismo imali dovoljno dobar tim da to i bolje iskoristimo.

 

Nakon WC 2018 je skoro neprepoznatljiv, mane su sad mnogo izraženije, a i pored povremenih dobrih partija, mnogo nas je koštao (kvalifikacije u LŠ 2018/2019, brojnih pucanja penala i slično).

 

 

 

Ako klub bude imao ambicije, konačno će ga i zameniti, ako ne, nemamo se čemu nadati u trkama za PL i LŠ.

Link to comment

DDG je i ove sezone dosta dobra, prvi po broju CS u PL 14, pogotovu uzimajući u obzir ko je sve igrao pored i ispred njega. 
 

A sad nešto sasvim drugo - dugo očekivano gostovanje Vide kod Ria. 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Saliba propušta City, upitno je i hoće li se vraćati do kraja sezone. White na stoperu, Partey na RB je neka opcija no to nas ostavlja sa Xhakom i Jorginhom u sredini što mi nije najdraža opcija.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Kad se ocekuje drugi dio? 

 

I na ovaj se čekalo 5 godina :D

 

@Weenie Pooh evo priča kako ga je pre Bude Vujačića, našeg skauta, kontaktirao Konobar. U to vreme nije znao ni da bekne engleski pa je Ana, sadašnja žena, bila zadužena za pregovore. Rafa se više nije javio....

Link to comment

Tottenham najuri trenera i postavi njegovog asistenta, onda najuri asistenta i postavi asistentovog asistenta. Do kraja sezone ima tea lady da vodi klub.

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Arle...šta je ono bilo u finalu U18 FA kupa....

 

Objektivno bolji tim pobijedio. WH ima jako dobar U18 tim, koliko znam.

 

Dobro, tu kad izađe nekoliko jako dobrih za A tim, dobro.

Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Arle...šta je ono bilo u finalu U18 FA kupa....

 

Objektivno bolji tim pobijedio. WH ima jako dobar U18 tim, koliko znam.

 

Dobro, tu kad izađe nekoliko jako dobrih za A tim, dobro.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...