Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Dzudo zahvat ili otimanje ruke iz kontakta?

 

Još malo pa će ispasti da je pomocni overio Robertsona glavom.

Edited by dragance
Link to comment

Pa računam da za Mitra ne bi bio dovoljan lakat u glavu, to bi ga samo razjarilo, morao bi sudija ozbiljnije da ga neutrališe (za njegovo dobro, da ga spase suspenzije.)

 

Eventualno tejzere da počnu da nose, pa kako igrač nešto prikenja odmah BZZZZZT i zoveš physios da ga iznesu. 

  • Haha 1
Link to comment

Lol. Boehly lud. Chelsea je iskoristio klauzulu u ugovoru koji ima Enzo Fernandez i produžio mu ugovor na još godinu dana. Njegov ugovor sa Chelzijem ističe 2032. godine

Link to comment

Ako nekom još uvek nije jasno zašto Moyes treba da bude najuren govnjivom motkom, trebao bi da pogleda sinoćnju utakmicu protiv Genta. 

Gledanje još devedeset minuta Bena Džonsona u prvoj postavi će me verovatno naterati da sam sebe uštrojim tako što ću si odgristi jaja. 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ako nekom još uvek nije jasno zašto Moyes treba da bude najuren govnjivom motkom, trebao bi da pogleda sinoćnju utakmicu protiv Genta. 

 

Iz der eni vej vi ken help dis vikend?

 

 

 

Postoji realna mogućnost da će Man C ubiti Leicestera nekom suludom razlikom za vikend. Devetanje™ nije isključeno obzirom na to u kakvoj je formi Man C, odnosno kakvu odbranu ima Leicester. Još nema Harveya Barnesa da bar malo zaprijete domaćinima.

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Iz der eni vej vi ken help dis vikend?

 

Bukvalno navijam za Arsenal u nedelju. Ali ne nešto skromno tipa 1-0 ili 2-0. Navijam za neko Bambergovanje kao Liverpul-Bornmut ili Soton što je doživeo par puta. Da bude takva sramota da Saliven nema drugog izbora nego da siđe dole u tunel i tu ga otpusti na licu mesta, pre konferencije za medije. 

Link to comment
30 minutes ago, ArleKino said:

 

Neverovatan horseshit, prošlog leta je skičao od sreće kad su mu urugvajski Effa Cargo Doble Cabina kupili za 100 miliona.

 

A sad se pravi blesav: 130 miliona, pa ne možemo mi to, svašta, odakle vam te ideje, to je kao detetu Ferari da kupite...

 

 

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

pa vidi se da ga je drzao za ruku. Zar nije svaki fizicki kontakt zabranjen, ili su pravila drugacija kada su manji klubovi i igraci iz Stradije u pitanju?

 

Kao prvo, ne vidi se da ga je držao za ruku, možda ga je dotakao i to je žuti karton, eventualno. Nađi mi neki ugao gde se vidi da ga drži ili povlači.

 

Kao drugo, da li to stvarno porediš sa guranjem sudije i nasrtajem na istog? I još ti to kaže neko ko sigurno voli Mitra 10x više nego ti.

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Kao prvo, ne vidi se da ga je držao za ruku, možda ga je dotakao i to je žuti karton, eventualno. Nađi mi neki ugao gde se vidi da ga drži ili povlači.

 

Kao drugo, da li to stvarno porediš sa guranjem sudije i nasrtajem na istog? I još ti to kaže neko ko sigurno voli Mitra 10x više nego ti.

 

Realno je nebitan incident, ali meni je jako smešna teza da, otimajući se od neželjenog kontakta, ti nabodeš čoveka laktom u lice :D 

 

Ako me uhvatiš za ruku a ja probam da se otmem, valjda ću vući u suprotnom smeru a ne ka tebi? Veća je šansa da ću nabosti laktom nekog trećeg nedužnog koji mi stoji sa druge strane.

Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Realno je nebitan incident, ali meni je jako smešna teza da, otimajući se od neželjenog kontakta, ti nabodeš čoveka laktom u lice :D 

 

Ako me uhvatiš za ruku a ja probam da se otmem, valjda ću vući u suprotnom smeru a ne ka tebi? Veća je šansa da ću nabosti laktom nekog trećeg nedužnog koji mi stoji sa druge strane.

 

Nema veze, makar uživamo u mentalnoj gimnastici :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Niko ovde ne pominje zaveru, ti si taj koji je tu video zaveru protiv malih klubova i Srba, ako si već uspeo da zaboraviš šta si napisao, kao i da si izjendnačio fiziči nasrtaj na sudiju i vređanje, sa ovim gore, u pokušaju da relativizuješ imbecilnu reakciju inbreda sa pištaljkom.

 

U redu je da kontriraš po svaku cenu, ali potrudi se da to izgleda makar iole smisleno, pls.

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...