Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Bravo Gakpo, bravo Salah, bravo ja što sam u fantaziju doveo Popa da mi brani :fantom:

 

False nine sa Darvinom na krilu, neuporedivo bolje sve deluje nego ono iživljavanje sa Darvinom na CF koje smo gledali početkom sezone (i opet početkom ove polusezone).

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jel su oba iz kontre?

 

Pa kao, više neke polukontre. Oba puta zajebali ofsajd zamku, pravovremena asistencije Trenta i Salaha :) 

 

Pope crveni karton, kako sam ubo golmana majko moja :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Bravo...  I crveni je zabo... :fantom:

 

Ludilo, Alison izbacio Salaha samog u kontru, Pope izleteo na 20 metara, pokušao glavom da je izbije na 5 cm od trave, promašio sve, a onda je uhvatio u ruke da ga ne bi primio u praznu mrežu :lolol: 

 

Valjda računao da je bolje crveni karton nego 0-3, ne znam.

  • +1 1
Link to comment
 
Gde u inat, ja celu sezonu kukam da ih ovako postavi, da neko igra lažnu devetku kako bi krilni napadači učestvovali u igri. 
 
Pa dobro, u inat je imao malo bolji prijem.

Lepo se sve otvorilo. nadam se i zatvorilo.
Apsolutno neocekivano, barem za mene, moram priznati.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Gde u inat, ja celu sezonu kukam da ih ovako postavi, da neko igra lažnu devetku kako bi krilni napadači učestvovali u igri. 

 


Ma daaaaj… posle onih smešnih promašaj + crveni vs CP samo polivaš po njemu.

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Ma daaaaj… posle onih smešnih promašaj + crveni vs CP samo polivaš po njemu.

 

Naravno da polivam, dečko pojma nema, ali neuporedivo je korisniji kao LWF nego CF. 

 

Ceo tim Liverpula je koncipiran tako da centarfor učestvuje u igri, da se povlači da primi loptu pa razigrava ili bekove ili krila. 

 

Klopp/Lijnders su zaključili da je to provaljeno, a ionako je Firmino na zalasku forme, pa kao ajde da se od sada igra potpuno drugačije, sa isturenim centarforom koji visi na ivici ofsajda dok svi gledaju da ga izbunare. Žrtvuješ Salaha, žrtvuješ bekove, žrtvuješ veznjake koji nemaju s kim da odigraju, sve žrtvuješ u nadi da će Darwin zabiti 50 golova ove sezone.

 

Dva puta je to probao, u avgustu i u januaru, dva puta su se usrali i pali na deseto mesto. Oba puta je odustao i vratio se na F9, oba puta su krenuli da igraju i daju golove.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Proradio Pool,taman pred odvratne Spance u LS

 

Kasno, bojim se, daleko su još od optimalne forme. 

 

Kako Darwin oštrim pogledom pokriva dvometraša Burna kod kornera :hail:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...