Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Jebiga dragance, Njuku su kupili (poslednja kupovina), pa koliko se ja secam niko rec nije rekao niti podjebavao NewcastleFC kad su ih kupili. Siti, PSG su itekako za podjebavanje.

 

 

Link to comment
9 hours ago, Zlurad said:

Jebiga dragance, Njuku su kupili (poslednja kupovina), pa koliko se ja secam niko rec nije rekao niti podjebavao NewcastleFC kad su ih kupili. Siti, PSG su itekako za podjebavanje.

 

 

 

Itekako je bilo podjebavanja, pa si u inat gledao saudijske zastave na St Džejmsesu neko vreme.

 

Mada je tu bio prisutniji revolt što je nekome ko kasapi ljude dozvoljeno da kupi fudbalski klub u PL.

 

Link to comment

Kaže Klopara “Srbija i Španija su odličan miks za dobrog fudbalera”, pola presice smaraju sa Bajčetom :yawn2:

 

edit: izgleda VVD startuje kod Sanje Doležal. 

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ih, koliko se radujem i istovremeno strepim za sledeće dve tekme Njukasla. Jel ovako izgleda navijati za klub koji ima takmičarske ambicije, zaboravio sam?

 

Misli su svakako dobrim delom u finalu kupa protiv MU, ali utakmica protiv Liverpoola je jako, jako važna za obe ekipe. Scouseri igraju loše cele sezone, ali teoretski imaju šansu za dobar finiš ako nastave da pobeđuju. U tom smislu, verovatno je zbog momentuma utakmica značanija nego Newcastleu.

 

Deluje mi kao da će sutrašnja tekma donekle definisati sezonu za oba tima. Ja bih nerešeno potpisao unapred. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...