Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

23 minutes ago, Zlurad said:

Ronaldo startuje plus je kapiten. S obzirom da je sledeca utakmica na old trafordu posle svetskog ovo je verovatno oproštaj.


Za par dana igramo sa Violom u Liga Kupu na OT, plus nema Bruna ni Megvajera koji su izbor za (c).

Kakav crni oproštaj, ko je lud da mu plati toliku platurinu?! 

Link to comment

Da li je ova ruka čupavog bila penal? 

 

Bilo bi izuzetno glupavo, lopta na putu van šesnaesterca, ali... tehnički mi deluje da je trebalo da ga odsvira.

Link to comment

^^ Ne verujem da je oprostaj, ne radi se to na Villa parku, plus Junajted ima i Foresta kod kuce pred Novu godinu, a on tehnicki ne moze nikuda pre prvog januara.

Link to comment

Zasluženih 1-0. Grozna utakmica za gledanje, ovo me ne bi niko natjerao da ponovo odgledam usprkos boljoj igri Arsenala i pobjedi.

 

Saliba :pera:

Jesus odličan u svemu osim u davanju golova. Nema veze, neka ovako nastave i ja zadovoljan.

 

Još samo 6 bodova i osigurali smo opstanak.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:


Za par dana igramo sa Violom u Liga Kupu na OT, plus nema Bruna ni Megvajera koji su izbor za (c).

Kakav crni oproštaj, ko je lud da mu plati toliku platurinu?! 

 

Bem li ga, nesto ne verujem da ce da ga pusta da igra kup ni poslednju protiv fulama. Ipak je nedelju dana pred svetsko. Prica se da ce da ide, jebemliga.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Auuu kakva pobeda :violina:

 

Čelsi doduše potpuno bezmud

 

Chelsea je, objektivno, bio osakaćen ozljedama. James i Chilwell su im najbitniji igrači u rosteru, a došlo je vrijeme i da im je Kepin izostanak hendikep.

 

Mikel Buvač kralj Stamford Bridgea, tri pobjede zaredom + remi gdje je imao igrača manje 80 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...