Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Bio je i solidan kejs za penal nad Vilsonom, ne znam da li je to pre ili posle ovog incidenta, ali sličan intenzitet kontakta

 

inbreds just being inbreds

 

 

Link to comment

Arsenalov raspored do SP-a:

 

preko sedmice imamo obaveze u Evropi,

 

gostovanje Southamptonu,

 

dolazi @Lancia,

 

odosmo kod @189- @mozzer i @Bustin,

 

a onda kod Diega Coste da obavimo ples sa Vukovima™.

 

9 od 12 bodova bi značilo vjerovatan ostanak na 1.mjestu preko ove idiotske pauze, osim ako Spursi ne uzmu 13 bodova i solidno poprave gol-razliku u narednih 5 utakmica (Man U vani, Newcastle kod kuće, Bournemouth vani, Liverpool i Leeds kod kuće).

 

Postoji mogućnost da nam se odgodi utakmica sa @Jean-Luc Picard i @Sundance Kid za Boxing Day, i to, ako sam dobro shvatio, iz istog razloga kao i u sezoni 2012-13.

 

Saudi Newcastle u 10 utakmica ima 3-6-1. Jedini poraz je bio kod Liverpoola, duboko u sudijskoj nadoknadi.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bio je i solidan kejs za penal nad Vilsonom, ne znam da li je to pre ili posle ovog incidenta, ali sličan intenzitet kontakta


A bio je još 1 nad Sančom kad ga je Longstaf potkačio. 

Link to comment

Sad gledam highlights ovog cirkusa na Eland Roadu, jel' nesrećni Bamford ostao isključen na kraju ili su i njemu poništili crveni karton? 

 

Raniji gol mu je bio bezveze poništen, guranje ramenom u skoku, najnormalnija stvar. Bar su u samom finišu nekako uspeli da ne zajebu odluku.

 

Odličan gol Sake, sličan je Sane svojevremeno zabio za City protiv Kariusa. Više sreće nego pameti za Arse.

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Bamford nije dobio nikakav karton pre gledanja snimka(a ni posle).

 

Zar nije? Meni se učinilo da ih je obojicu isključio zbog tog pičkaranja na kraju, a posle kad se predomislio, samo sam video da poništava Gabrijelu.

 

Ako je crveni štoperu bio zbog violent conduct, tu ne bi trebalo da išta menja faul Bamforda. Ako te igrač obori na travu, nemaš pravo da se ritaš.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
43 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sad gledam highlights ovog cirkusa na Eland Roadu, jel' nesrećni Bamford ostao isključen na kraju ili su i njemu poništili crveni karton? 

 

Raniji gol mu je bio bezveze poništen, guranje ramenom u skoku, najnormalnija stvar. Bar su u samom finišu nekako uspeli da ne zajebu odluku.

 

Odličan gol Sake, sličan je Sane svojevremeno zabio za City protiv Kariusa. Više sreće nego pameti za Arse.

 

Meni je sličniji onaj Salahov finiš protiv Cityja prošle sezone u onih 2-2 na dis-iz-Anfildu - slabija noga, ne baš sjajan ugao, kroz glavu golmanu. 

 

Generalno Saka ima tu salahovštinu zbog koje se nadam da će što prije produžiti ugovor sa Arsenalom, i on i Martinelli.

 

Meni je iz ovog posljednjeg incidenta sa Elland Roada najimpresivnije to što je pomoćni sudija previdio faul Bamforda.

 

I Saliba i Jesus su na 4 žuta kartona. Svaki naredni znači suspenziju. Skoro da bi bilo dobro da suspenziju odrade protiv Foresta pa da na Bridge odu čisti.

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

I Saliba i Jesus su na 4 žuta kartona. Svaki naredni znači suspenziju. Skoro da bi bilo dobro da suspenziju odrade protiv Foresta pa da na Bridge odu čisti.

 

A City vam odložili. Da li bi radije na šampiona sad kad su malo poremećeni ili kasnije?

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

A City vam odložili. Da li bi radije na šampiona sad kad su malo poremećeni ili kasnije?

 

Može na kraju sezone, kad budemo imali 98 bodova iz 36 utakmica, a oni 91. :D Kraljica je iskusno umrla umjesto našeg momentuma.

 

Može radije kad budu između dvije utakmice sa nekim Realom ili još nekijim vama u četvrtfinalu Lige prvaka.

 

Inače, majstor prije penala za Leeds nije vidio ovaj ofsajd. Doslovno je imao liniju 16 za pomoć.

 

FfRijR0aUAEzCc9.thumb.jpeg.0ee609ff8da42dd734e8e89891465a14.jpeg

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Kmecanje celave prevare se cije do Marsa.

 

Prelepo.

 

o čemu se radi, nisam u toku? :unsure:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...