Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Rekoh ja na poluvremenu, Pep kad overinkuje on overtinkuje. Pokojni Milner nabio Fodena uz liniju. Gomez cebetom pokrio Haalanda. Da mi je sutrasnji ja rekao jutros, dobijamo i bez clearcut sanse sitija rekao bi mu da ne kenja i ide da leci mamurluk :fantom:

Link to comment
47 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

dajte darwina da zabavlja narod

 

Bez preterivanja sam promukao od dranja na ekran kod one kontre tri na jedan. Za takav potez bi šamare popio od dece u parkiću.

 

35 minutes ago, John Coltrane said:

Čeka se post @Weenie Pooh koji piše da je Salah faulirao Kansela i da Klop nezasluženo vodi.

 

Kad sam ja bio toliko nerealan? Nije ga faulirao, lep seoski gol, route one akcija koju čuvaju samo za mančesterske klubove.

 

Ostajem pri tvrdnji da je tužno gledati LFC u ovako podređenom položaju, bunkerica i bunar na Salaha sto minuta. Seti se samo kakve su utakmice igrali ova dva tima prethodnih sezona? Jedan se baš srozao.

 

Ipak, tri boda su tri boda. Čestitke Arsenalu na tituli, čestitke meni što sam uzeo tandem Haaland-Cancelo za fantasy, i tako taj rad.

 

image.thumb.png.51d30a6c4df79838f7b66ae68fb226ee.png

 

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Zli Gli said:

Opet Darvin komplikuje nakon onakvog prodora, kakav kralj

 

Kladio bih se da je to bio pokušaj šuta, a ne asistencije za Trenta. Imao je i trećeg u crvenom jedno tri metra iza, da je hteo da dodaje valjda bi njega izabrao.

 

Za 20 minuta fudbala stigao da usere tri na jedan situaciju, ne jednom nego dvaput :smiley_hail: 

 

U sledećem kolu verovatno počinje kao levo krilo, povređeni su i Diaz i Jota.

Link to comment
13 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Kladio bih se da je to bio pokušaj šuta, a ne asistencije za Trenta. Imao je i trećeg u crvenom jedno tri metra iza, da je hteo da dodaje valjda bi njega izabrao.

 

Za 20 minuta fudbala stigao da usere tri na jedan situaciju, ne jednom nego dvaput :smiley_hail: 

 

U sledećem kolu verovatno počinje kao levo krilo, povređeni su i Diaz i Jota.

 

Meni je ipak delovalo kao pokusaj dodavanja, mada svakako nelogican. Bar nije dosadan igrac i ima potencijal ako uspe da se sastavi s mozgom, ovako po igrackim kvalitetima je zajeban ko kratko cebe. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...