Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, John Coltrane said:

 

Nisam baš siguran koliko je to dobro, pogotovu sa odlaskom Baija, kakav god da je neka ga za rotaciju. Pre bih se rešio Lindelofa.

Osim ako ETH ne planira da proda Megvajera i dovede novog DC.

Ne zajebavaj,lik je olicenje nase propasti,od igara na terenu do ponasanja,a nosi jebenu traku.Samo nek ide.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Bogotac said:

Ne zajebavaj,lik je olicenje nase propasti,od igara na terenu do ponasanja,a nosi jebenu traku.Samo nek ide.


I Glejzeri su oličenje naše propasti pa smo za njihovog mandata par puta uzeli PL, jednom CL, jednom LE i par kupova…

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Koliko ste toga uzeli za kapitenskog mandata Megvajera...


Nisam pristalica teorije po kojoj je jedan igrač/trener/vlasnik kriv. 

 

U ostalim vestima Antoni je dogovorio detalje ugovora još pre 10 dana, ali Ajax zateže oko obeštećenja. 
Kevin Trap se pominje, a uz njega i/ili Dubravka na loan :unsure: Bitno da za Hendersona, koji nastavlja da kida, nije bilo mesta. 
 

 

Link to comment

Inače, brat Pepe je otišao na posudbu u Nicu. To valjda znači da je do kraja prelaznog roka sigurno da nekog dovodimo. Bilo bi glupo da opet ostavimo roster nepotpun, a čeka nas još 19 utakmica u PL i EL do Svjeckog™.

 

Zasad roster izgleda ovako:

 

Ramsdale/Turner

 

Tomiyasu/Cedric White/Saliba Gabriel/Holding Zinchenko/Tierney

 

Partey/Elneny

 

Odegaard/Vieira Xhaka/Lokonga

 

Saka Jesus/Nketiah Martinelli/Smith Rowe

 

Bellerin i Maitland-Niles su praktično otpisani.

 

Praktično, za Saku ne postoji seniorska zamjena, osim ako Marquinhos, koji mi se svidio u utakmicama U23, ne postane neka opcija za kupove. Arteta je Vieiru koristio kao RW-a u utakmici U23 tako da možda dovedemo i nekog veznog, a ne krilo. Tielemans navodno traži preveliku platu, a Leicester odštetu ne smanjuje iako Tielemans ulazi u zadnjih 9 mjeseci ugovora.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Praktično, za Saku ne postoji seniorska zamjena, osim ako Marquinhos, koji mi se svidio u utakmicama U23, ne postane neka opcija za kupove. Arteta je Vieiru koristio kao RW-a u utakmici U23 tako da možda dovedemo i nekog veznog, a ne krilo. Tielemans navodno traži preveliku platu, a Leicester odštetu ne smanjuje iako Tielemans ulazi u zadnjih 9 mjeseci ugovora.

 

dovedite prosto još jednu pobačenu desetku, za takve uvek ima mesta u našem sistemu. znam da ne igramo sa desetkama ali veruj mi na reč, nama je i novi levi bek pobačena desetka. možeš s njima šta oceš dok god su mali ali tehničari :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...