Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

20 minutes ago, Bogotac said:

Samo vise onog balvana od kapitena ne pustati na teren i sve ce biti u redu,ako ga ovi ludaci sto su zajahali Stamford zele,pakuj sa masnicom i cao.


Ma samo da negledam haljinicu Lindelofa. Što se mene tiče nek bude na tribinama do kraja sezone. 
 

Kad smo već na temi stopera, zanima

me jel sad bar malo @Weenie Pooh promenio mišljenje u vezi Lisandra ?

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Ja razumem zašto Tuhel hoće Gordona, ali ne razumem zašto Gordon hoće u Čelzi, ili bar ne razumem u svetlu datog objašnjenja "to boost  WC chances". On je trenutno, pa moglo bi se reći, glavni igrač u Evertonu, sa zagarantovanom minutažom. U Čelziju će biti samo šaraf koji će malo igrati, pa malo neće i tako ukrug. Ako misli na WC bolje mu je da igra i da bude nosilac igre u svojoj ekipi.

 

Naravno da ne razumeš kad prihvataš šuplju argumentaciju. Boost WC chances my ass, ide mu se tamo gde mu nude tri puta više para. Samo to ne može javno da se kaže.

 

29 minutes ago, John Coltrane said:

Kad smo već na temi stopera, zanima me jel sad bar malo @Weenie Pooh promenio mišljenje u vezi Lisandra ?

 

Ne, što? Bio bi bolji kao DCM, to je juče čak i pokazao tako što je izletao do pola terena da spreči LFC napadače da prime loptu, jurio nesrećnog Trenta do aut linije, itd. 

 

A u petercu jebiga, omaleni Salah mu dao gol glavom iz odbitka. Računam da bi Maguire ili Lindeloff tu situaciju bolje rešili :fantom:

Link to comment
43 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne, što? Bio bi bolji kao DCM, to je juče čak i pokazao tako što je izletao do pola terena da spreči LFC napadače da prime loptu, jurio nesrećnog Trenta do aut linije, itd. 

 

A u petercu jebiga, omaleni Salah mu dao gol glavom iz odbitka. Računam da bi Maguire ili Lindeloff tu situaciju bolje rešili :fantom:

 

Neverovatan si :dry:

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Neverovatan si :dry:

 

Pa dobro, ne kažem da bih ja lično bolje rešio... mada imam 20 cm više od Lisandra/Salaha, tako da ko zna, možda i bih.

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

mada imam 20 cm više od Lisandra/Salaha, tako da ko zna, možda i bih.

 

Kad patkometrišeš, da li imaš 20 cm više od njih u hladnoj noći u Stokeu?

  • Haha 4
Link to comment

Baji odlazi u Marsej. Pozajmica sa mandatory buy clause ako se plasiraju u CL. Brz, zilav, stijena, ali nesto ocigledno nije ok s glavom kad nijednom treneru nije u prvom planu. Sklon povredama. 20cm hladnim nocima u Stouku..

Link to comment
18 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

delovao je kao vaš najbolji defanzivac u predsezoni, čudi me da ga je ćelavi de boer već otpisao

 

Mislim da je ovo vise u fazonu - Lisandro je dosao, znaci jedan defanzivac mora da ode. Glavonju ni rodjena majka ne bi kupila, Lindelof povredjen, znaci ostaju Fil Dzons i Baijli.

Link to comment

Za Arsenal se spominje krilo već duže vrijeme. Nakon Neta i Pina, iduće četveroslovno krilo na listi je Zaha. Neka se spreme Nani i Figo. 

 

Povezivanje sa Zahom je vjerovatno samo pokušaj da se Wolvesi malo pritisnu oko prodaje Neta.

 

Kad spomenuh Neta, da li je njegova suprotnost Pascal Gross?

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...