Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, renne said:

pozdravio te klop

jel trava bila previše visoka ili previše pokošena?

6 minutes ago, dragance said:

Sad se plaky što nije bilo protesta i 3 boda za “zelenim stolom”. Ili će ići kuknjava da su bili pod strahom od nasilnog prekida 😢

10 minutes ago, 189- said:

 

destabilizovao ih je protest :fantom:

2 minutes ago, renne said:

plus onoliko omalovažavanje

 

 

Protiv kojih li se vetrenjača vi borite, da mi je znati :unsure:

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:
19 minutes ago, renne said:
pozdravio te klop
jel trava bila previše visoka ili previše pokošena?

Pobogu rene, pa loša igra i loša selekcija, kakva su ti to pitanja, šta si ti, draganče?

Sagni se po jogurt. Nisi odavno.

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Apsolutno nije sramota izgubiti od kvalitetnog, naloženog tima koji se najzad doveo u red i ostavio najsporijeg štopera na svetu na klupi. Da da je sreće, igrali bismo sa njima u prvom ili drugom kolu i izgledali kao 1 Brentford, ali jebiga.

 

Baš si to lepo napisao, ali to važi za Brentford ili Fulam. Prosto, neprihvatljivo mi je da imaš onakav pristup i da dozvoliš sebi da izgubiš od ekipe od koje si bio 20+ bodova ispred. Možda ćeš reći da je to bila prošla sezona i da se sada kreće od nule, ali meni to i dalje ne pije vodu. 

Ali svakako mi Klop ima benefit of a doubt, doći će sve to na svoje.

Link to comment



 
Baš si to lepo napisao, ali to važi za Brentford ili Fulam. Prosto, neprihvatljivo mi je da imaš onakav pristup i da dozvoliš sebi da izgubiš od ekipe od koje si bio 20+ bodova ispred. Možda ćeš reći da je to bila prošla sezona i da se sada kreće od nule, ali meni to i dalje ne pije vodu.


Ne znam šta ima da pije ili ne pije vodu kad je evidentno tačno, plasman iz prošle sezone apsolutno ništa ne znači danas.

Jesi gledao LFC protiv Fulhama ili Crystal Palace? Zar ti je tu pristup igri izgledao bolje? Zašto je OK 2-2 na Craven Cottage a 1-2 na Old Traffordu je odjednom neprihvatljivo?

Liverpul od ove letnje pauze ima ozbiljnih problema u svim linijama tima i u glavama gotovo svih igrača, a ponajviše Klopa koji umišlja da još može da se osloni na Hendersona i Milnera.

To sa protivnikom nema veze. Eventualno ih je malo razdrmao Community Shield jer je tu bio Man City, ali van te jedne utakmice ne liče ni na šta.
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ne znam šta ima da pije ili ne pije vodu kad je evidentno tačno, plasman iz prošle sezone apsolutno ništa ne znači danas.

Jesi gledao LFC protiv Fulhama ili Crystal Palace? Zar ti je tu pristup igri izgledao bolje? Zašto je OK 2-2 na Craven Cottage a 1-2 na Old Traffordu je odjednom neprihvatljivo?

Liverpul od ove letnje pauze ima ozbiljnih problema u svim linijama tima i u glavama gotovo svih igrača, a ponajviše Klopa koji umišlja da još može da se osloni na Hendersona i Milnera.

To sa protivnikom nema veze. Eventualno ih je malo razdrmao Community Shield jer je tu bio Man City, ali van te jedne utakmice ne liče ni na šta.

 

 

Ne znači, ali to je praktično ista ekipa, dakle znamo šta mogu i koliko mogu. 

 

I baš zato što znamo šta mogu i koliko mogu je sramota da onako odigraju protiv ekipe koju su ne tako davno, ugazili kao malo koga. U principu pričamo iste stvari, ali drugačijim jezikom. 

Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

Ne znači, ali to je praktično ista ekipa, dakle znamo šta mogu i koliko mogu. 

 

Kako su ista ekipa kad su rešili dve rak-rane, lenjog starog centarfora i velikog sporog štopera? Prošlogodišnji Man Utd pod Oleom je pokušao da nas pritisne, igrajući praktično sa dva igrača manje - popio je pet laganih komada. Pod Rangnickom su pokušali da odigraju nešto sporije i kontrolisanije (Ronaldo mislim da im je ostao na klupi?) pa su popili samo četiri komada.

 

Ovog puta su opet pritisli od starta, ali sa adekvatnim igračima i mnogo ozbiljnije - tukli se za svaku loptu, krljali čim neko od napadača slučajno uspe da je primi, forsirali kanale™ koje bekovi ostavljaju prazne... A Liverpul je ovog puta bio taj sa par igrača manje - mrtvi Henderson i na pravdi boga ubijeni Firmino. (Plus je Trent odigrao očajno, ali to jeste random development.)

 

Thiago i Fabinho, pa čak i Keita, bi možda izašli na kraj sa presingom koji je MUFC odigrao, a možda i ne bi. Ali Milner, Henderson, i Elliott svakako nisu znali šta ih je snašlo.

 

33 minutes ago, copkillah said:

I baš zato što znamo šta mogu i koliko mogu je sramota da onako odigraju protiv ekipe koju su ne tako davno, ugazili kao malo koga. U principu pričamo iste stvari, ali drugačijim jezikom. 

 

Pa ne, meni se čini da uopšte ne govorimo iste stvari. 

 

Ti kažeš da je sramota kako su loše odigrali večeras jer su za klasu bolji tim, i kao dokaz navodiš dve utakmcie iz prošle sezone.

 

Ja kažem da ovo što Klopp izvodi uopšte nije za klasu bolji tim ni od koga u PL, i kao dokaz navodim dve utakmice iz ove sezone. 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 2
Link to comment

E da mi je neko rekao da će nakon tri kola izgledati da je Liverpul u većem kurcu od Junajteda, reko bih mu da bači droge. Svašta.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...