Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ma nebitno je da li će doći Jović osim potrošenih para i lošeg znaka što se plana trenera za Topića tiče. Jović teško da će odigrati više 10-15 utakmica i to kao permanentni rekovalescent.

Link to comment

jovica dovode svakih par meseci kad nesto ne valja, do sad bi valjda trebalo da ste shvatili da se ne pecate na to. 

 

topic je svakako napunio 17 godina pre mesec dana, nije njemu vreme jos da igra. vise treba da brinu da mu nadju individualnog trenera za sut u ovom stadijumu karijere,

  • +1 1
Link to comment

Neka ima vremena za njega  , zaigrace kada napuni 23,24 godine, valjda ce uspeti  da se izbori za treceg pleja u ekipi  . A mozda  svlada i taj sut do tada a mozda mu nece ni trebati u karijeri, kao sto nije bio potreban  Stefanu Markovicu:) Topica su ako nista trebali da ubace u FMP i da im odmah guli ozbiljne minute, umesto americkih  polovnjaka sto su nakrcali tamo.

Edited by Micko8
Link to comment

pazi, ja sam skroz za da on postane stefan markovic ili jovic, ali zna se kako su oni zaradjivali hleb u kosarci. ako ce da bude zadji vezni, sve pet. u svim drugim varijantama sa njegovim sutem na njegovoj poziciji u ozbiljnoj kosarci nece daleko da dogura. a to se ne popravlja tako sto te gurnu ranije u prvi tim.

Edited by Joe D
Link to comment

A i ne odmaže da odigra koji minut tu i tamo, a ne da ga ubijaju u pojam tako što će da ga drže kao 4. pleja.

Mada, ne verujem da će dovesti Jovića bez obzira što je GM ovlažio sasvim na podcast deo o odbijanju Partizana.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

igrace na dvojnu u slodesu, valjda ce da trenira sa prvim timom, ne znam sta ocekujete za nekog od 17 godina. svi nasi najbolji kosarkasi su u tom uzrastu igrali neke nize nivoe kosarke, osim mozda vase micica. nije bitno samo da dobijes minute, treba ti i prostor za gresku u tom periodu.

Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Telesport na instagramu kaže da je Raduljica potpisao za nas :lolol:

 

Nadam se da je istina za Jovića i Radulju. To je ono o čemu smo pričali pre neki dan. Ovom timu je neophodan plejmejker, teški centar i krilo bez driblinga. Dakle, uz Jovića i Radulju dobro bi nam došao recimo Dangubić. 

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...