Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Koliko ja znam svaki faul, bez obzira na intenzitet je nesportski ukoliko se napravi dok vrijeme stoji, tako da je ono trebalo da bude nesportski jer lopta još nije bila ubacena.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

gledali ste svi finale aba i faul lazica, ono je nesportska sko se svira faul. a trebalo je da se svira. 

 

za faul nad preprlicem mi pa nije jasno sta se kuka, ispao je lazarevic glup tu.

  • +1 1
Link to comment

Lazarevic nije ispao glup, išao je na običan faul, ona 3 idiota su iskopali nekako 3 bacanja. Debilno. O farsi oko pregledavanje zadnjeg auta nemam riječi. 

  • +1 8
Link to comment

Meni deluje da je to što izgleda kao Nedarin napredak prevashodno posledica lošeg šuta. On kad ubacuje, uzima da divlja i tada prilično zapostavlja prodor kojim ekipi uglavnom više doprinosi. Plus sam zaboravio od silnog pripaljivanja kroz karijeru da dečko ima sasvim fin pregled igre i smisao za dobar pas. Naravno, ništa to kod njega nije konzistentno, ali je dovoljno da u ovim hrljkuš utakmicama obezbedi sigurne poene. 

 

Drugo, psihološki izgleda mnogo više fajterski nego ranije, ali u toj kategoriji šnjur nosi Filip. Tačno je dovoljno dve odbrane na prođu i vidiš da je stari Fiko ostao u ludnici a mister Hajd došao na utakmicu da pravi sranja.

 

Naravno, rano je za bilo kakve NBA projekcije glede Filipa. Za onaj pokušaj pomaganja na +9 i ostavljanja čoveka samog u korneru (koji daje na sve to simboličnu bugarku), dobio bi deportaciju iz Amerike.

Link to comment

Čini mi se da Ilić ima izuzetno duge ruke, ovo sinoć će mu samo biti buster da još više radi.  Čini mi se da je ono pomaganje Petruševa usledilo kada je Nedara unezvereno (još par puta je to učinio u tekmi i uvek smo ostavili viška na spoljnjim pozicijama) i Filip je prišao da preuzme visokog igrača koji je prethodnom igrom  dva na dva ostao na Nedoviću ali Neda nije pri tom otišao u korner. Tako da mi se više čini kao greška Nedovića a ne Filipa.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

istom liku su svirali korake dva minuta ranije koje su mogli mirne duse da precute, i niko zivi ne bi ni primetio

Koraci su bili kao kuca.

Link to comment
2 minutes ago, Hroničar said:

Koraci su bili kao kuca.

bili su koraci naravno, ali ako neko hoce da te pokrade, koraci su u polasku su najlaksa stvar da se previdi.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...