Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

27 minutes ago, Heaviside said:

Svaka čast na pobedi i Petruševu na sjajnoj partiji, ali bili smo očekivano loši. Ovo što je danas odigrala Valensija je dno dna, možda jednom ili dva puta po sezoni da ti se desi da naletiš na takvog protivnika. Vrlo teško ćemo imati pristojan skor u januaru. 

 

Valensija jeste bila loša, ali je dobar deo te lošosti™ rezultat naše igre. Decenijama stara poslovica kaže protivnik igra onoliko koliko mu dozvoliš. A mi smo u destrukciji tuđe igre poprilično dobri.

Link to comment

Uz sve ove povrede Mitrović ništa nije igrao danas ,bukvalno još jedan igrač manje .
Sledeću će morati Kuzmara ,bar da napravi neki faul.
Ivanović se oporavlja polako ,Vildoza isto ,samo nekako da preživimo sledeće dve nedelje ,ključne su smile.png
Od sledeće 3 utakmice dovoljna je pobeda protiv Reala i naravno u Litvaniji ,više ne mora .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment

mogli su da sačekaju dedlajn u Aba ligi da ga pošalju, dok traje  ova oskudacija sa bekovima

 

a značilo bi mu samo i da trenira sa Duškom i Kampazom

  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je bilo doslovno ceđenje suve drenovine..

 

Sa pozicije 1 užasan učinak Markovića, Nedović tek nešto malo bolji..

Sa dva Lazić standardan

Na tri smo bili dobri, Dobrić i Holand su isporučili što treba, bolje no što sam se nadao..

Na četri Bentil standardno osrednji do loš, Lazarević još jedna Lazarevićevska partija, plus je bocnuo trojku. Pojavio se i Nježni Dalibor, odradio što mu je rečeno, ja zadovoljan.

Na pet Luka ponovo u baba modu, zato je Petrušev porobio. Šteta što makar jedna trojka nije ušla, nije ni na prošloj, da li je do umora ili nečeg drugog, nadam se da će mu krenuti i šut spolja, mnogo bi i njemu i timu značilo to širenje.

 

Duško je odlično skautirao Valensiju, ubili smo im udarne igle, imali smo sreću sa Klaverom, Džons očito nije bio spreman, sve u svemu, sreća prati hrabre.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...