Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Publika odnosno jedan njihov deo su govna ali sudije su priča za sebe ,ajde jednom da se dese neredi ali uvek kad ovaj govnjar sudi,teško da je slučajnost.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Just now, elementary said:

Publika odnosno jedan njihov deo su govna ali sudije su priča za sebe ,ajde jednom da se dese neredi ali uvek kad ovaj govnjar sudi,teško da je slučajnost.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

"nosila je kratku suknju" argument

 

al da je govnar, govnar je

 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Ne piši gluposti .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

izvini, objasni mi, jebiga morali su da ih gađaju zbog sranja koje sudije prave ili?

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

izvini, objasni mi, jebiga morali su da ih gađaju zbog sranja koje sudije prave ili?

 

 

Gadjane su sudije. Igraci na terenu su kolateral... :fantom:

Link to comment
 
izvini, objasni mi, jebiga morali su da ih gađaju zbog sranja koje sudije prave ili?
 
Naravno da nisu trebali da ih gađaju, niko normalan to ne opravdava.
Problem je što je ovo govedo ima istoriju sukoba sa domaćim navijačima . Uvek se dešava sranje kad on sudi i ti baš njega delegiras za derbi utakmicu koja je puna naboja . Teško da je slučajnost.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Gadjane su sudije. Igraci na terenu su kolateral... :fantom:

 

na sudije sam i mislio

 

1 minute ago, elementary said:

Naravno da nisu trebali da ih gađaju, niko normalan to ne opravdava.
Problem je što je ovo govedo ima istoriju sukoba sa domaćim navijačima . Uvek se dešava sranje kad on sudi i ti baš njega delegiras za derbi utakmicu koja je puna naboja . Teško da je slučajnost.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

da ali ti to opravdavaš argumentom kratke suknje... možda i mogu da se složim sa tobom da to nije slučajnost, ali nije ni opravdanje, zar ne?

Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Naravno da nisu trebali da ih gađaju, niko normalan to ne opravdava.
Problem je što je ovo govedo ima istoriju sukoba sa domaćim navijačima . Uvek se dešava sranje kad on sudi i ti baš njega delegiras za derbi utakmicu koja je puna naboja . Teško da je slučajnost.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Znači reakcije navijača treba da utiču na delegiranje sudija. Vrlo zanimljiv i inovativan predlog.

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...