Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts



  Nije nista gori po tom pitanju od imenjaka Vujosevica, a imas toliko igraca koji ce hvaliti "hard working" pristup i isticati da je to jedini nacin da postanes bolji igrac.


Mislim da jeste.

Dule je bio gori do dolaska Koprivice, posle se to promenilo, po svedočenju Vuleta Avdalovića.
Link to comment

ouvaj, nisu li duleta minirali igraci u cska nakon mesec dana? nesto negde moze da prodje, negde ne moze. profesionalnim igracima nije potreban gonic robova da bi se bavili svojim poslom vise nego bilo kome drugom, ali nasa publika se nekako jos uvek lozi na te spartanski pristup, konstantno jebanje milosne majke, hvatanje za gusu i slicne metode. 

  • +1 6
Link to comment

Sve zavisi da li neki trener samo zna da se dernja (to je ono sto navijaci vide na utakmici) ili zna jos ponesto. Ono, navijaci svih klubova u kojima je radio Zeljko ga obozavaju i to sigurno nije zbog opstenja sa majkama igraca. Ivanovic nije nivo Obradovica (niko nije), ali je za Zvezdu premija.

Link to comment

Eto, ne valja strog, spartanski trener.

Lepo sam ja predlagao da se dovede Muta.
Nema puno cimanja na treninzima.
Sa igracima je i vise nego u dobrim odnosima.
Odlican za atmosferu i odlazak na viski.
Bleja i opustencija do ABA titule!

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, MiddleClass said:

 

 

A sto mislis da ce biti problem sa Lazicem? Njemu makar ne smeta da trenira kao konj...

Ne zbog treninga i discipline nego zato što više nema kvalitet. I ne očekujem nikakav problem, Lazić je kul tip i vredan čovek, nego me zanima da li će Duško uspeti da iscedi nešto iz njega Radonja style ili će ga klupirati. Da igra po 20 minuta zbog starih zasluga kao kod Jovanovića neće sigurno.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, munze said:

FhuDzJNWYAEQ88c?format=jpg&name=large

 

Kuknjava na 40 minuta video sesije™ je opravdana ako im je puštao Vučića. Jbt ovi profi košarkaši stvarno znaju da kukaju ko neke seka perse.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...