Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, nahbar said:

Ne pametniji od nas. Bogatiji

 

Ipak pametniji. Mi imamo gomilu igraca koji nisu nimalo jeftini a prakticno ne igraju, ili imaju jako malu minutazu, ili nam uopste nisu potrebni. Partizanu su na kraju klupe Tristan Vukcevic, Gregor Glas, Trifunovic i Djordjije Jovanovic a nama Raduljica, Holand, Kuzmic i Ilic. Sta mislis, koja cetvorka vise kosta? Partizan kad se kompletira bice za 20 poena bolja ekipa od nas a glavni razlog za to je sto su oni spucali ozbiljne pare na 7-8 a mi na 15 igraca. Drugim recima, oni su nesto vecu pastetu koju im je dodelila drzava razmazali na jedno parce hleba a mi nesto manju na dva parceta. Samo da smo se zahvalili Lazicu i Pefiju i izbegli metak u vidu Raduljice mogli smo sada da imamo Kalinica u timu. I sta bi na kraju balade falilo ekipi u sastavu

 

Vildoza, Ivanovic, Topic

Nedovic, Holand

Kalinic, Dobric

Lazarevic

Bentil, Ilic

Petrusev

Martin, Mitrovic, Kuzmic,

 

ne vidim da bi takva ekipa bila ni slabija ni kraca od sadasnje.

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ipak pametniji. Mi imamo gomilu igraca koji nisu nimalo jeftini a prakticno ne igraju, ili imaju jako malu minutazu, ili nam uopste nisu potrebni. Partizanu su na kraju klupe Tristan Vukcevic, Gregor Glas, Trifunovic i Djordjije Jovanovic a nama Raduljica, Holand, Kuzmic i Ilic. Sta mislis, koja cetvorka vise kosta? Partizan kad se kompletira bice za 20 poena bolja ekipa od nas a glavni razlog za to je sto su oni spucali ozbiljne pare na 7-8 a mi na 15 igraca. Drugim recima, oni su nesto vecu pastetu koju im je dodelila drzava razmazali na jedno parce hleba a mi nesto manju na dva parceta. Samo da smo se zahvalili Lazicu i Pefiju i izbegli metak u vidu Raduljice mogli smo sada da imamo Kalinica u timu. I sta bi na kraju balade falilo ekipi u sastavu

 

Vildoza, Ivanovic, Topic

Nedovic, Holand

Kalinic, Dobric

Lazarevic

Bentil, Ilic

Petrusev

Martin, Mitrovic, Kuzmic,

 

ne vidim da bi takva ekipa bila ni slabija ni kraca od sadasnje.

 

 

 

Znamo obojica da je Kalina dosao samo na sezonu da okaje grehe. On je u prajmu, videti pod Barca, i svakako je vlazan san za 16. ili 17. tim po kvalitetu u EL. Ne verujem da je pamet bila presudna kada su dovodjeni Lesor, Panter, Ledej, Naneli, Egzum, Papapetru... Nemojmo misliti da su u KKCZ toliko glupi da ne dovedu pobrojane da su mogli da se izuju za njihove plate. O doprinosu Vukcevica, Glasa, Urosa i Djordjija ne bih...

Link to comment
14 minutes ago, nahbar said:

Znamo obojica da je Kalina dosao samo na sezonu da okaje grehe. On je u prajmu, videti pod Barca, i svakako je vlazan san za 16. ili 17. tim po kvalitetu u EL. Ne verujem da je pamet bila presudna kada su dovodjeni Lesor, Panter, Ledej, Naneli, Egzum, Papapetru... Nemojmo misliti da su u KKCZ toliko glupi da ne dovedu pobrojane da su mogli da se izuju za njihove plate. O doprinosu Vukcevica, Glasa, Urosa i Djordjija ne bih...

 

Ne znamo obojica. Ja uopste ne mislim da je dosao u Zvezdu da okaje grehe vec da igra za velike pare. Istina je da Partizan raspolaze vecim budzetom od nas ali je takodje istina da smo mi bacili velike pare na igrace za koje smo i pre nego sto su dosli, ili smo odlucili da ih zadrzimo, znali da su mediokriteti ili bivsi igraci pa sada uopste ne igraju. Preplacujemo gomilu igraca samo zato sto imaju nas pasos i onda se cudimo otkud Obradovicu pare za Egzuma. Nema tu mesta cudjenju. On je kupio Egzuma a mi za slicne pare Markovica i Raduljicu, on je doveo Nanelija a mi za iste pare imamo Lazica i Holanda. Poenta je da je kupovao manje ali kvalitetnije.

 

Uostalom, o ovim stvarima je moglo da se prica sve dok nije potpisan Raduljica. Posle toga zaista nema smisla pricati o poslovnim politikama i odnosu cena-kvalitet u ova dva kluba.

Edited by harper
Link to comment

Kakve to grehe ima Kalina? To što je drkao na trandžu je neukusno, ali nije greh.

Nešto je tupio o Kosovu sa čime se nisam slagao, al njegova stvar. U tom smislu ova vlast je grešnija od Kaline milion puta, pa ništa. Vučića niko ne proziva sa tribine da je izdajnik.

Dakle Boštjane vrati se na rsb, samo me nerviraš bezveze.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Kakve to grehe ima Kalina? To što je drkao na trandžu je neukusno, ali nije greh.

Nešto je tupio o Kosovu sa čime se nisam slagao, al njegova stvar. U tom smislu ova vlast je grešnija od Kaline milion puta, pa ništa. Vučića niko ne proziva sa tribine da je izdajnik.

Dakle Boštjane vrati se na rsb, samo me nerviraš bezveze.

 

Greh je velicina kite koju je drkao. Gordost je jedan od sedam smrtnih grehova.:D

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

Kakve to grehe ima Kalina? To što je drkao na trandžu je neukusno, ali nije greh.

Nešto je tupio o Kosovu sa čime se nisam slagao, al njegova stvar. U tom smislu ova vlast je grešnija od Kaline milion puta, pa ništa. Vučića niko ne proziva sa tribine da je izdajnik.

Dakle Boštjane vrati se na rsb, samo me nerviraš bezveze.

Po mom misljenju, Kalina nema grehe glede izjava o Kosovu i tu se slazemo. Nazalost navijacko krdo dileje ima drugacije vidjenje, a to je, opet nazalost, mnogo relevantno poslednjih godina. Evo, primera radi, igraci poput Dzenana Muse i recimo Zizica ne bi mogli kod nas ni besplatno. Seti se donacije Kalinica u visini jedne plate (harper neka kaze koliko je to doloresa) i zapitaj se da li je to poklonjeno iz uverenja ili pod izvesnim pritiscima. 

Ovo za rsb ti je bas glupo, blago receno

Link to comment

Ne znamo za koje pare igra Raduljica, niko nije izneo ni okvirnu cifru, kao što se priča za Markovića da ima 400k. Kuzmić nema veliki ugovor. Prošle godine je Cirbes igrao za neku besmislenu, simboličnu sumu kao i Simonović. Tako da ne verujem da Čović preplaćuje te igrače za koje se unapred zna da praktično neće ni igrati. Da li su oni dovedeni zbog famozne atmosfere/hemije ili iz nekih drugih, mračnijih razloga to je već drugo pitanje. 

Dalje, pominje se Tristan Vukčević u istoj rečenici sa tim nekim Đorđijem. Za njega je plaćeno obeštećenje Realu iz , je li, Madrida + njegov ugovor (za koji ne znamo koliki je s tim što treba imati u vidu da dečko važi za jednog od najvećih prospekata u Evropi, vrv i veći od Boriše kad smo dogovarali uslove sa ćaletom i stricem, a te cifre znamo).

Da sumiram, iskreno sumnjam da smo za lovu koju dobijaju Kuzmić, Raduljica, Topić i Ilić mogli da dovodemo npr Šejvona Šildsa. 

Link to comment
1 minute ago, nahbar said:

Po mom misljenju, Kalina nema grehe glede izjava o Kosovu i tu se slazemo. Nazalost navijacko krdo dileje ima drugacije vidjenje, a to je, opet nazalost, mnogo relevantno poslednjih godina. Evo, primera radi, igraci poput Dzenana Muse i recimo Zizica ne bi mogli kod nas ni besplatno. Seti se donacije Kalinica u visini jedne plate (harper neka kaze koliko je to doloresa) i zapitaj se da li je to poklonjeno iz uverenja ili pod izvesnim pritiscima. 

Ovo za rsb ti je bas glupo, blago receno

 

Sta god bilo ko mislio o Kalinicevim izjavama, a posebno jedna opskurna navijacka grupa, ne vidim nijedan razlog zasto bi Kalinic pred bilo kime okajavao neke imaginarne grehe. On je navodno donirao tu platu ne u sklopu dolaska u Zvezdu radi okajavanja greha vec upravo zato sto je dosao u Zvezdu pa da tim ne trpi budalesanja tih idiota sa tribine. Da nije dolazio u Zvezdu i u Srbiju ne bi ga bolela ta alatka koju je "drkao na trandzu" za te iste idiote, a oni bi sve to vremenom zaboravili i nasli bi nesto drugo i nekog drugog da sviraju kurcu.

Link to comment
2 minutes ago, fandorin said:

Ne znamo za koje pare igra Raduljica, niko nije izneo ni okvirnu cifru, kao što se priča za Markovića da ima 400k. Kuzmić nema veliki ugovor. Prošle godine je Cirbes igrao za neku besmislenu, simboličnu sumu kao i Simonović. Tako da ne verujem da Čović preplaćuje te igrače za koje se unapred zna da praktično neće ni igrati. Da li su oni dovedeni zbog famozne atmosfere/hemije ili iz nekih drugih, mračnijih razloga to je već drugo pitanje. 

Dalje, pominje se Tristan Vukčević u istoj rečenici sa tim nekim Đorđijem. Za njega je plaćeno obeštećenje Realu iz , je li, Madrida + njegov ugovor (za koji ne znamo koliki je s tim što treba imati u vidu da dečko važi za jednog od najvećih prospekata u Evropi, vrv i veći od Boriše kad smo dogovarali uslove sa ćaletom i stricem, a te cifre znamo).

Da sumiram, iskreno sumnjam da smo za lovu koju dobijaju Kuzmić, Raduljica, Topić i Ilić mogli da dovodemo npr Šejvona Šildsa. 

 

Nije uopste toliko bitno za koje pare Raduljica igra, njegov ucinak je ravan plati od 0 evra. Dakle, jeste preplacen. Holand je takodje preplacen koliku god da ima platu jer jedva da uopste igra. Nisam pominjao te igrace zato sto mnogo primaju vec zato sto ne igraju a dobijaju plate, plus imamo igrace poput Lazica i Markovica koji igraju tako kako igraju a dobijaju sasvim dobre pare. Njih cetvorica zajedno su sigurno preko milion evra a od njih dobijamo kitu rosnog cveca. Kakav god ucinak imaju ta cetiri igraca, a imaju veoma skroman ucinak, tesko da bi dobacili do ucinka jednog dobrog igraca od milion evra.

Link to comment
7 minutes ago, fandorin said:

Ne znamo za koje pare igra Raduljica, niko nije izneo ni okvirnu cifru, kao što se priča za Markovića da ima 400k. Kuzmić nema veliki ugovor. Prošle godine je Cirbes igrao za neku besmislenu, simboličnu sumu kao i Simonović. Tako da ne verujem da Čović preplaćuje te igrače za koje se unapred zna da praktično neće ni igrati. Da li su oni dovedeni zbog famozne atmosfere/hemije ili iz nekih drugih, mračnijih razloga to je već drugo pitanje. 

Dalje, pominje se Tristan Vukčević u istoj rečenici sa tim nekim Đorđijem. Za njega je plaćeno obeštećenje Realu iz , je li, Madrida + njegov ugovor (za koji ne znamo koliki je s tim što treba imati u vidu da dečko važi za jednog od najvećih prospekata u Evropi, vrv i veći od Boriše kad smo dogovarali uslove sa ćaletom i stricem, a te cifre znamo).

Da sumiram, iskreno sumnjam da smo za lovu koju dobijaju Kuzmić, Raduljica, Topić i Ilić mogli da dovodemo npr Šejvona Šildsa. 

Tristan nije plaćen Realu. Ne znam koliku platu ima ali deal sa Realom je da oni dobiju pola obeštećenje kada/ako ode u NBA.

Link to comment
11 minutes ago, fandorin said:

Ne znamo za koje pare igra Raduljica, niko nije izneo ni okvirnu cifru, kao što se priča za Markovića da ima 400k. Kuzmić nema veliki ugovor. Prošle godine je Cirbes igrao za neku besmislenu, simboličnu sumu kao i Simonović. Tako da ne verujem da Čović preplaćuje te igrače za koje se unapred zna da praktično neće ni igrati. Da li su oni dovedeni zbog famozne atmosfere/hemije ili iz nekih drugih, mračnijih razloga to je već drugo pitanje. 

Dalje, pominje se Tristan Vukčević u istoj rečenici sa tim nekim Đorđijem. Za njega je plaćeno obeštećenje Realu iz , je li, Madrida + njegov ugovor (za koji ne znamo koliki je s tim što treba imati u vidu da dečko važi za jednog od najvećih prospekata u Evropi, vrv i veći od Boriše kad smo dogovarali uslove sa ćaletom i stricem, a te cifre znamo).

Da sumiram, iskreno sumnjam da smo za lovu koju dobijaju Kuzmić, Raduljica, Topić i Ilić mogli da dovodemo npr Šejvona Šildsa. 

a da malo zabatalimo partizanove troskove i pogledamo kako je zvezda potrosila svoje novce, posto je to ipak klub za koji mi navijamo ovde. dakle, nedovic na tri godine na poziciji najzvucnijeg imena u timu, nakon promasenog crnca brzo odreagovano i doveden duplo skuplji igrac na toj poziciji, dva igraca vise na centru na platnom spisku od nepohodnog + holland koji jedva igra, i evo sad izgleda da ce dovesti i novog trenera, sto znaci placace dvojicu do kraja sezone. to su dakle nepotrebni troskovi nastali zbog covicevog izdrkavanja, a bogami i nepotizma. to sto nesto izgleda jeftino, ne znaci da nije kostalo para.

  • +1 3
Link to comment

Zvezda je Raduljicu jurila još na leto, zašto ga tad nisu doveli ne znam. Ali je tad već bio neki sastanak sa navijačima gde je rečeno da pare za tim nisu problem, da para ima, ali da će morati da se oprašta ružna prošlost. 

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...