Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Diskusija na PPP 2032:

- Dobrić je dobar za ćošak, ne sme da izlazi iz opanaka.

- Taman sam pomislio da ume još nešto osim da pripali, al kurac.

- pokazao je 2025 i 2029 određeni napredak, a onda se vratio na fabrička podešavanja.

- hoće li više otići u pičku materinu

 

  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, renne said:

nema se novaca za pionir, bar tako kažu

za arenu valda.

to je glup razlog. vise ljudi vise placenih karata i sezonskih.

ne treba vise ni zvezda ni partizan da igraju u pioniru.

 

Link to comment
Pitbul na 3. mjestu -
 

Ima l u ovoj igri jos neceg sem zakucavanja?
Top 10 of slam dunks plus takmicenje u urlikanju komentatora u fazonu ko ce neprirodnije ‘ Oooh my….!’.
  • +1 2
Link to comment

Šteta što Adams nije zaigrao bar sa Nedovicem par utakmica,mislim da bi mnogo bolji utisak ostavio sa još jednim koji zna lopte .
Ako ga ne Silbuju treba mu dati šansu jednu utakmicu umesto Ivanovića . Taman da vidimo sa Vildozom i Nedom šta može . Greota bi bilo ne probati ga i raskinuti odmah. Nije mi jasno ni šta se radi sa Holandom ,da li su se zajebali što su ga doveli i sada to videli pa mu daju šansu na kašičicu,nije mi jasno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, elementary said:

Šteta što Adams nije zaigrao bar sa Nedovicem par utakmica,mislim da bi mnogo bolji utisak ostavio sa još jednim koji zna lopte .
Ako ga ne Silbuju treba mu dati šansu jednu utakmicu umesto Ivanovića . Taman da vidimo sa Vildozom i Nedom šta može . Greota bi bilo ne probati ga i raskinuti odmah. Nije mi jasno ni šta se radi sa Holandom ,da li su se zajebali što su ga doveli i sada to videli pa mu daju šansu na kašičicu,nije mi jasno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Tesko da cemo mi ikada biti u poziciji Partizana da imamo sest igraca od 600 000 do milion dolara u timu. Dvojica-trojica bas skupih, ostali stranci mogu da uhvate 250-300 hiljadarki. Nisu ovi nas domaci slepci nimalo jeftiniji od second tier stranih igraca ali imaju osobinu korisnu za Covica da ne seru ako im plate kasne po nekoliko meseci, docim stranci to sto primaju zele odmah. Drugim recima, Lazicevih recimo 300 hiljada su delom na "dodjem ti mesto pored Jorovica i Simonovica na kraju karijere" a Holandovih 300 hiljada su 300 hiljada na racun. Iz tog razloga bih rekao da je Adams, na zalost, bivsi, samo treba Misko da mu nadje adekvatan klub koji ce ga platiti onoliko koliko ga mi placamo. Vildoza i Nedovic su sigurno pojeli dva miliona od budzeta, moraju da se redovno placaju i Bentil, Martin i Holand, ovi domaci kad Bog nama, mi njima.

 

Ali, ovo sto je Covic priredio ove i prosle godine sa matorim domacim povratnicima je ozbiljan cirkus koji je kostao kao svetog Petra kajgana. Kapiram da je sa Ivanovicem moralo da se proba, isto vazi i za Petruseva, Ilic je po mom misljenju dobra kupovina, ali Raduljica i Markovic su bukvalno bacanje para kroz prozor. Markovic uopste nije bio jeftin, dobar igrac je mogao da se dovede za te pare a ovo sa Raduljicom je tek bizarno, mora da je u pitanju neka sema ciji sadrzaj nije doplivao u javnost, jer u igrackom smislu taj potez nema nikakvog smisla. Njih dvojica i Lazic koji je bio zreo za penziju su nam finansijski odneli jednog strasnog igraca.

 

Inace se slazem u potpunosti da ne bi bilo lose videti Adamsa kako bi igrao pored Vildoze i Nedovica. On ima i poene i asistencije u rukama samo treba da se privikne na evropsku kosarku i nabije samopouzdanje, od Markovica i Ivanovica se ama bas nista ne moze ocekivati jer oni bolje od ovoga sto sada igraju jednostavno ne mogu. Mozda Adams nije taj, mozda ne moze ni on bolje, ali nama jos jedan bek koji moze da bude koristan u Evroligi fali sto nam fali pa nije lose da se s njim proba jos jednom.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, MeanM@ said:


Ima l u ovoj igri jos neceg sem zakucavanja?
Top 10 of slam dunks plus takmicenje u urlikanju komentatora u fazonu ko ce neprirodnije ‘ Oooh my….!’.

 

Ladno sam vraćao naslov da vidim je li top ten u zakucavanju.

Link to comment
15 hours ago, harper said:

Adams, na zalost, bivsi, samo treba Misko da mu nadje adekvatan klub koji ce ga platiti onoliko koliko ga mi placamo

Vaši izvori :ph34r: kažu da ima 800.000, meni to ne deluje realno. 

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...