Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kakva završnica :lolol:

Uloga Dobrića i minutaža Ivanovića su legle na svoje mesto povratkom Nedovića. Posebno raduje što se desilo ovo drugo i pored loše partije Markovića.

  • +1 2
Link to comment

0 minuta Lazica i Ivanovica u drugom poluvremenu odlucili utakmicu, iako su se Dobric, Markovic i jebeni Sreten Radovic ozbiljno trudili da nas upropaste.

 

Jebo te, glava me je zabolela.

  • +1 3
Link to comment

Dva puta Trinkijeri zove tajm aut i oba puta se odbranimo i damo koš u sledećem napadu. Igrač mu ulazi i pravi faul u bonusu i sassiječe ih.

 

Koliko precenjen lik.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Hahaha kakva utakmica

Ma ovo je skroz gotivan tim jebeš mi sve. Ovoliko smeha i zabave nema nigde drugde

Još Nedović kada se vrati u kondiciju i opusti se...ihaaj. Šteta što Radulja nije par godina mlađi, savršeno bi se uklopio.

Link to comment

Vidim ja da ce Bentil i Martin morati da peglaju po 35 minuta kad budu vazne utakmice, iako je Petrusev veceras konacno pokazao znake zivota. Bentil je faca samo takva, on i ludi Vildoza su mi favoriti u ovom timu.

 

Jesam li vec rekao (jedno sto puta) da je Dobric glup k'o kurac? Ako nisam, evo - Dobric je glup k'o kurac.

 

Koliko god da Nedovic nervira i igrom povremeno i povredama kao na traci, stvarno je lepo gledati ga kako igra. Kao da je non-stop na oprugama.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

Hahaha kakva utakmica

Ma ovo je skroz gotivan tim jebeš mi sve. Ovoliko smeha i zabave nema nigde drugde


Ima na spratu iznad :D

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...