Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Holand je ludak uz to je očajan u odbrani.
Imace on dobrih partija ali i praviće i dosta sranja. Bentil i Martin ok ali Holand je visak i mislim da smo se tu najviše zeznuli. Mada uvek ima to "Silbovanje"
Topić je bombona i biće uživanje gledati ga . Posle dužeg vremena mlad igrač .
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Sta znam, meni je Holand veceras izgledao solidno, pogotovu je u odbrani bio dobar. Stoji da ekipa MZT-a nije merilo, videcemo protiv jacih i ozbiljnijih ekipa. Nisam siguran koliko je ljudi sa ovog foruma pratilo njegove igre prosle godine u Bursi. Odlican je bio, pogotovu u zavrsnici Evrokupa. Vidim da je vecina razocarana njegovim dolaskom, ja ne delim to misljenje.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, fandorin said:

Večeras bez Dobrića, Nedovića, Raduljice i Petruševa. Nigde nisam video nikakvu objavu da je Petrušev povređen, a nema ga u 12 već treću utakmicu. 

 

Prilično je očigledno da je Raduljica doveden umesto njega.

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Prilično je očigledno da je Raduljica doveden umesto njega.

Auuuu pa u kolikom kurcu onda može da bude kada je Raduljica upgrade u odnosu na njega? :blink:

 

Verovatno se nadaju da će Raduljica da pokrije dok se Petrušev ne dozove pameti i formi. Stvarno šteta za njega jer je u nekom trenutku delovalo da imamo igrača za narednih nekoliko takmičenja u reprezentaciji. Sada mi deluje da je ufiksirao taj NBA koji se nije desio kada je on zamislio, pa onda i loš izbor sa Efesom i eto ga u dubokom kanalu.

Link to comment

Neki problem očito postoji, prošle pripreme, igrao je nešto sitno na jednoj ili dve tekme valjda, danas van 12.

 

Jedino što ima ikakvog smisla u vezi dovođenja Raduljice je ako se na njega uopšte ne računa, s obzirom da je obojici forte napad dok odbranu skoro da i ne igraju.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Povredjen je bio Petrusev, valjda neki problem sa ledjima. Rece Jovanovic da je tek poceo da trenira i da ce od sledece utakmice konkurisati za sastav.

 

Ali Nedovic je fenomen, pre 10-15 dana je izjavio da ce biti 300% fit za Mzt, ispostavilo se da jos nije poceo da radi sa ekipom, a prognoze se "menjaju iz dana u dan". Ko zna kad ce taj zaigrati, a i kad zaigra, koliko ce to potrajati.

  • Haha 1
Link to comment

Konačno večeras malo i novi dah EL na ovu novu ekipu, pa da vidimo kako će se umjeti snaći protiv najjačeg protivnika! Poraz neće biti strašno bolan ako ne bude neki potpuni odron i nešto slično prijateljskoj sa OLY.

Link to comment
On 1.10.2022. at 23:22, *edited by mod said:

Sada mi deluje da je ufiksirao taj NBA koji se nije desio kada je on zamislio, pa onda i loš izbor sa Betisom Efesom i eto ga visoki Rade Zagorac

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...