Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Baš je sezona da mozeš samo prijatno da se iznenadis. Ja bih bio prezadovoljan da se Stefan i Dalibor iskristališu kao legitimne opcije u nekoj užoj rotaciji, ako ne i nosioci. Voleo bih i Pefi da završi u stilu, mada bez trofeja je pitanje koliko je to izvodljivo. Ostale pojedinačne uloge me mnogo ne interesuju pre svega jer ne mogu da izfantanziram scenario u kome su Nedara i Petrušev korisni igrači.

Timski, osnovni je problem što se kupovalo kao za zimnicu, a nikakve kompozicije nema, u smislu balansa prospekta i iskustva. Sviđa mi se što je Topu Pefi mentor, može svašta tu da nauči ako je ovaj stvarno rešio da se posveti. Doduše Topu treba da je prioritet individualni rad. Sve u svemu iz nekog razloga sam optimista po pitanju njegove karijere.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Heaviside said:

Zašto Lazarević ne može da igra 4 u napadu, a 3 može? Bitno je što može da brani, a napad uigraš u skladu sa karakteristikama igrača koje imaš. 

 

Povlačim, možda i može, u small ball petorkama u kojima je to igrao nije mi delovalo kao dobro rešenje, ali možda bi uigravanje rešilo problem. Meni je on primarno trojka, dobro katuje, kad ga pokriva niži igrač ume da ga ugura pod koš, čak je i šut za 3 izgleda malo upeglao, prosto mislim da je bolje držati ga tamo gde može to da maksimizuje.

Edited by Wilde
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Wilde said:

 

 

Loše smo izbalansirani, neke pozicije smo pretrpali, druge nisu popunjene.

 

To je tako stalno u Zvezdi. Večito imamo gomilu domaćih niskih krila koji su, svi redom, slabi na lopti, i onda se tu vrši neka neprirodna preraspodela uloga kako bi bilo mesta za sve. Pa tako imaš situaciju da Dobrić i Lazić često zajedno igraju u petorci iako to provereno nije dobro. Ili imaš pet petica kao sada. Ali ako su već domaći igrači takvi kakvi su, i ako imaš to što imaš, onda bar proberi strance koji su kompatibilni sa njima. Umesto toga oni dovedu Martina i Holanda, jer valjda se gazdi dopala njihova slika u katalogu.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

prvi igrao za buducnost

 

drugi napunio partizan

 

Plus Bluduljica koji je igrao za Partizan. Mora i to da se ima. Barem dok najverniji ne zabrane.

Edited by Nikodije
Link to comment

Uplatio sam euroleague tv na mesec dana pošto nemam sport klub . Koristio neko ?
Vidim ima aplikaciju za TV i telefon pa rekoh da probam.
Mesec dana 700 din a cela sezona valjda 3700...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Večeras bez Dobrića, Nedovića, Raduljice i Petruševa. Nigde nisam video nikakvu objavu da je Petrušev povređen, a nema ga u 12 već treću utakmicu. 

Link to comment

Idemo ,vidim da ovde vlada jedna žalosna atmosfera. Meni ne smeta ,čekam početak sezone . Ne razmišljam da li je Raduljica 5 centar i da li je Petrusev suntav , gleda mi se košarka .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...