Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

35 minutes ago, J.R. Cash said:

Filipinci su imali neka visinska ogranicenja. Tipa moze stranac al do dva metra, a poslednjih recimo 6 ekipa moze da dovede i igraca preko te visine.

 

Što nisam malo mlađi

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, Nikodije said:

Još Filip da se reaktivira kao igrač, da zatvori krug.

 

ja sam ovo isto pomislio, ali bez sprdnje. Sto da se ne vrati filip da sa raduljom ne zavrti pik, kad je ovaj roster ocigledna zajebancija i cirkus, i to sa namerom. Ova situacija me skroz podseca na americke komedije u kojima ekscentricni milijarder kupi fransizu u profesionalnom sportu i krene da glumi gm-a i trenera i sve ostalo klubu.

  • +1 1
Link to comment

Kakav visok nivo tolerancije i razumevanja od strane navijača. Daćemo vam još Raduljicu a za strance da nam se obratite pa ćemo da vidimo...

 

Ja sam bio pod utiskom da su organizovani navijači i dalje u nekom bojkotu KK, otkud sad da se sad nešto pitaju i smatraju?

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Kakav visok nivo tolerancije i razumevanja od strane navijača. Daćemo vam još Raduljicu a za strance da nam se obratite pa ćemo da vidimo...

 

Ja sam bio pod utiskom da su organizovani navijači i dalje u nekom bojkotu KK, otkud sad da se sad nešto pitaju i smatraju?

Bojkotuju ABA ligu, a ne KK. Dolaze na ostale utakmice. I prošle godine je ideološka komisija davala smernice početkom sezone jer je doveden Kalinić, čiji jedan tvit vezan za Kosovo nije bio u skladu sa ideologijom. Ispeglalo se Kalinićevim slikanjem sa patrijarhom i donacijom nečemu što ima veze sa Kosovom.

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, Nikola77 said:

 

ja sam ovo isto pomislio, ali bez sprdnje. Sto da se ne vrati filip da sa raduljom ne zavrti pik, kad je ovaj roster ocigledna zajebancija i cirkus, i to sa namerom. Ova situacija me skroz podseca na americke komedije u kojima ekscentricni milijarder kupi fransizu u profesionalnom sportu i krene da glumi gm-a i trenera i sve ostalo klubu.

 

Ima sličnosti, s tim što ovde ekscentrični™ nije ništa kupio, nego mu je dato da se sprda, i to na tuđ račun.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

to bi im polomilo mozak jer je prvo igrao za Zvezdu


U tom slucaju ga verovatno vode u neki manastir da mu se izbrise tih bogohulnih 2 godine iz secanja
Istovremeno njihov IT tim brise statistike sa sajtova, stavljaju da je bio na hodocascu

Link to comment

"Ne može ako je domaći a igro za partizan ili ako je hrvat ili ako je musliman ili ako je neko nekad napiso da ga zna iz srednje škole i da je okoreli grobar ili ako je domaći a nije u skladu s rezolucijom 1244 ili ako je stranac a igro za partizan pa se radovo kad nam dadne koš ili ako je nekad igro protiv nas pa se nešto kurčijo cava mala, a ostali svi mogu.

Dok ne odigraju lošu utakmicu, normalno."

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...