Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Javlja mi se klinac iz Kine i hvali se da je postao jedan od trenera juniora nekog ozbiljnog kineskog kluba.

Ne shvatam ja to nešto ozbiljno, kad šalje mi sliku - vidi ko nam je došao za glavnog trenera u klubu!

88lshjd.jpg

  • Wub 3
Link to comment

Opušteno: rotiramo 4 centra po 10 minuta da sačuvamo živinu[emoji769], jedan pauzira pa onda sledeću uskoči u rotaciju a pauzira jedan od ona 4 zbog još jače živine. Svako igra 4 utakmice a petu pauzira. Ako energetski padnu, uvek možemo da dovedemo Štimeta u polusezoni.

  • Haha 3
Link to comment

Je l' kineska ili filipinska liga ima ta neka sumanuta pravila za strance na parketu? Tipa ne smeju 2 razlicita da igraju u istoj cetvrtini ili tako nesto? 

Pricao neko u Sestoj Licnoj, mislim Toroman 

Link to comment
32 minutes ago, Plajvi said:

Je l' kineska ili filipinska liga ima ta neka sumanuta pravila za strance na parketu? Tipa ne smeju 2 razlicita da igraju u istoj cetvrtini ili tako nesto? 

Pricao neko u Sestoj Licnoj, mislim Toroman 

 

Kod Kineza valjda jedan stranac moze(mogao je?) da bude u igri u 1. i 4. cetvrtini, a dvojica u srednjim periodima.

Filipinci su imali neka visinska ogranicenja. Tipa moze stranac al do dva metra, a poslednjih recimo 6 ekipa moze da dovede i igraca preko te visine. Mada oni imaju neku gomilu takmicenja, mislim da je to pravilo vazilo u jednom, u drugom su mogli da igraju samo domaci, a u trecem je bilo sve normalno. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Možda su se dogovorili da Radule igra samo ABA ligu, gde gospoda građevinski pregaoci zvanično ne dolaze :fantom:

 

@Ros uhvatio ćoki etičku skauting službu na spavanju, taman između formiranja ekipe i sezonske doselekcije

Edited by Profesionalac
Link to comment
21 minutes ago, Profesionalac said:

Možda su se dogovorili da Radule igra samo ABA ligu, gde gospoda građevinski pregaoci zvanično ne dolaze :fantom:

 

@Ros uhvatio ćoki etičku skauting službu na spavanju, taman između formiranja ekipe i sezonske doselekcije

 

ljukav malji coki

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...