Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

11 hours ago, BWA said:

Ništa, okrenucemo se praćenju košarke.

 

lako je to reći. a sutra kad počne tekma ima da se uzvrtim i da mi ruka krene ka daljinskom. i da gledam i da se nerviram.

 

ne vredi. ja sam od onih kojima je fudbal br.1, pa puno praznih mesta, pa sve ostalo. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

lako je to reći. a sutra kad počne tekma ima da se uzvrtim i da mi ruka krene ka daljinskom. i da gledam i da se nerviram.

 

ne vredi. ja sam od onih kojima je fudbal br.1, pa puno praznih mesta, pa sve ostalo. 

Meni je KKP uvijek bio na prvom mjestu.

Ali bez jakog FKP nema ni jakog SD.

Zato je sve ovo tako očajno.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, *edited by mod said:

Veliko iznenađenje je što je moglo od 10 ujutru da se kupi i preko ticketline uz sezonsku i izbor mesta tj još uvek može.

sad je ostala mizerija od mesta

mada se našlo neko adekvatno

 

:fantom:

 

 

 

 

jbt ima ostoja da proda više od makabija

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

sad je ostala mizerija od mesta

mada se našlo neko adekvatno

 

:fantom:

 

 

 

 

jbt ima ostoja da proda više od makabija

Navodno 1100 prodatih + nepoznat broj rezervisanih. Ne znam koliko je bilo prošle godine ali su nisam da će biti veliki broj onih koji su uzeli prošle a da neće ove. A da li će da stigne Makabi, to zavisi od toga kako krene prodaja za nedelju dana.

 

Mada je manje bitno, neka proda preko količine Pionira i biću i više nego zadovoljan.

Link to comment

Jedna grupa nas je pokupovala nivo 400 centar, jer poučeni prošlogodišnjim iskustvom, za pola tekmi možeš gde hoćeš da sediš, druga polovina je ionako u Pioniru :Jova:

Link to comment

Ja sam na 200 nivou, nadam se da će im prodaja sezonskih dobaciti do kapaciteta Pionira, pa da obe godine ne idemo više od dva puta tamo, ako i toliko.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...