Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Meni su to prošle godine uradili, standard 2 je postao standard 1, a sada su mi nabacili "tribinu" na 2 ulaza od mog. Biće 3. različiti sektor za 3 sezone u Areni. :fur:

Link to comment

Madar opet odlican u dresu reprezentacije. Trebalo bi da vidimo opipljiv napredak kod njega u narednom periodu.
Na drugu temu, da li je Toko Sengelia i dalje nas igrac ili free agent? Ne znam da li ima smisla pored Leday-a, ali moze Toko u nekim varijantama i na 5

image.png.317b01437cf6f2958ac69d82280c309f.png

Edited by lord_s
  • +1 1
Link to comment

Udarao je i Ćoki po našem FK pa je dobio po pički. U fudbalu je mafija ipak dosta ozbiljnija tj. ima puno klasičnog mafijašenja za razliku od košarke.

Link to comment

@ZokiAsov

 

uklapa se i po profilu za tako nešto. naprednjački kadar, napraviće neku organizaciju (što i nije naročito teško nakon aktuelne hajdučije i bezvlašća u fkp), ličiće to na izlazak iz krize, biće nekih rezultata, ali neće imati kapacitet da ugrozi dominaciju czv. a i kada bi se osmelio na tako nešto ili to pomislio, verovatno bi dobio "toplu preporuku" da to baš i nije najpametnija ideja koju je imao u životu.

  • +1 2
Link to comment

Тотално ван топика ал воз да угрозимо Цз у фудбалу је већ прошао рекло би се. Они ће евентуалном победом над овим Израелцима (а фаворити су) везати два учешћа у Лш што ће им донети разне бенефите а понајвише финансијске те ће се ова разлика која је међу нама тренутно (а није мала) драстично повећати. Све и да сад клуб преузме неко ко није подгузна мува власти (а неће се десити) имаће ектремно зајебану стартну позицију. Просто црта се неки хрватски сценарио у којем су они Динамо а ми смо само неми посматрачи тога.

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, BWA said:

Ništa, okrenucemo se praćenju košarke.

 

Mogu samo da kazem dobrodosli braco u klub navijaca koji sam osnovao 2005.. :D

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...