Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

Antivakser 

Pagan ✓

Ravnozemljaš ✓

Svojevrsni ljubitelj noćnih splavarenja 

 

Ne znam što ovaj čovek već odavno ne živi u Beogradu.

I da mu duhovni otac bude Dejan Lučic.

I Miroljub Petrovic.

Kao i:covid19:

Edited by BWA
  • +1 1
Link to comment

Čim izlaze ove informacije kako Smajilagić vredno radi itd., znači ništa od pojačanja pod košem. Smailagić je neozbiljan i za evrokup a kamoli evroligu.

 

To bi bilo to izgleda. Šteta, očekivao sam neko ozbiljno pojačanje pod košem. Tanko je ovo pod košem što imamo za  borbu što se tiče plasmana među 8. Neće biti skoka ni za lek. Dobro, oko nekog 12 - 14 mesta, skroz ok za povratničku sezonu u evroligi.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Nije to losa taktika, spustis ocekivanja na minimum, pa ako ispadne bolje od toga, onda ti bude super. Ako ne, onda kazes "znao sam da ce biti ovako"..

 

Sasvim je realno da ce neki od klinaca (Madar, Balsa, Smailaga, Tristan) sigurno ostvariti napredak, i da ce im iskustvo iz prosle sezone znaciti. Mozda i svi budu napredovali, to se nikad ne zna unapred. Kad bi se samo gledali rosteri na papiru, ne bi se ni igrale utakmice, odmah se odredi raspored na tabeli i gotovo..

  • +1 2
Link to comment

Svakako bi "projektovani" napedak ovih klinaca znacio da nam ne treba ni plej ni centar.

 

E sad, videcemo kako ce se to odvijati.

 

Edited by Milošica
Link to comment

i ne treba vam, u zavisnosti od toga koliko daleko mislite da idete. da ce neko od njih napredovati tokom sezone da ima ozbiljnu ulogu u konkurentu za f4, kako smailagic kaze, tesko da cete taj film gledati. do sad bi se znalo da imaju taj kapacitet. 

Link to comment

mislim da njih četvorica(smajli, tristan, madar i balša) prvo treba da odigraju sezonu u el, pa da se da neka procena da li su ruže

 

druga sezona kod najboljeg evropskog trenera i njihov talenat im daje taj kredit

  • +1 2
Link to comment
i ne treba vam, u zavisnosti od toga koliko daleko mislite da idete. da ce neko od njih napredovati tokom sezone da ima ozbiljnu ulogu u konkurentu za f4, kako smailagic kaze, tesko da cete taj film gledati. do sad bi se znalo da imaju taj kapacitet. 
Neće dometi ekipe mnogo zavisiti od Smailage i drugara sa klupe. Prvo da vidimo kako će najjača petorka na papiru da izgleda na parketu. Od tih mladih, najveću ulogu bi trebalo da ima Madar, jedini pravi plej u ekipi.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
On 31.7.2022. at 14:19, goofs said:

Antivakser 

Pagan ✓

Ravnozemljaš ✓

Svojevrsni ljubitelj noćnih splavarenja 

 

Ne znam što ovaj čovek već odavno ne živi u Beogradu.

Prosečan Srbin crne puti. :sleep:

Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da njih četvorica(smajli, tristan, madar i balša) prvo treba da odigraju sezonu u el, pa da se da neka procena da li su ruže

 

Pri tome ću sa većom pažnjom pratiti napredak Žocovih ruža od generičke petorke prangijaša i atleta

  • +1 1
Link to comment

Jok, i ovo je nezvanično. Tj kažu da na sezonske ide 80% arene pa kako bude išlo. Prednost i popust ko ima sezonsku od prošle godine.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...